Нещодавно  відбулося чергове визначення стипендіатів від БО «Благодійний фонд імені Олени Миколаївни Борщ».

Керівництво Фонду відібрало тільки 8 студентів на підставі показників академічної успішності, соціальної позиції і життєвих обставин. Серед них чотири студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Данило К., Михайло З., Сергій Н., Євген П.

Отримувати стипендію студенти будуть до 1 вересня 2023 року.

Метою діяльності Благодійного фонду є матеріальна допомога студентам технічних спеціальностей, які внаслідок війни  опинилися в скрутних   фінансових обставинах та продовжують стаціонарне навчання у закладах вищої освіти України.

Фонд виділяє щомісячні стипендії в розмірі 8000 грн. Кількість стипендій обмежена. Умови отримання щомісячної стипендії від фонду:

1. Надається лише кращим студентам.
  2. Враховує особисті обставини студента.
  3. Зараховується на банківську картку щомісяця.

Подати заявку на стипендію можна на нашому сайті шляхом заповнення спеціальної форми.

Детальніше за посиланням.