Питання дотримання академічної доброчесності є одним з пріоритетних в освітньому процесі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Дотримання загальноприйнятих норм морально-етичної поведінки студентами та викладачами університету постійно підіймається кураторами та адміністрацією ЗВО під час спільних зустрічей з академічною групою.

6 жовтня на кураторській годині заступник декана факультету агротехнологій та екології Людмила Шлєіна ознайомила студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» спільноту з розумінням академічної доброчесності, як проблеми суспільства.

Людмила Іванівна наголосила на тому, що академічна доброчесність – відповідальність кожного за дотримання принципів: чесності, довіри, справедливості, поваги, відповідальності тощо.

Детальніше за посиланням.

Факультет агротехнологій та екології