З 7 по 9 вересня 2018 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Салют» ТДАТУ в с.м.т. Кирилівка на узбережжі Азовського моря пройшов черговий Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ.

Лазурне узбережжя Азовського моря вітало теплим морем та яскравим сонцем найактивнішу та найрозумнішу студентську молодь, а оргкомітет на чолі з ректором університету влаштували студентам гостинний прийом та незабутнє свято. У заході взяли участь 112 кращих студентів університету та 6-ти коледжів ТДАТУ: відмінників навчання, активних учасників студентського самоврядування, переможців предметних олімпіад різних рівнів, студентів-науковців, учасників художньої самодіяльності – лауреатів творчих конкурсів, видатних студентів-спортсменів – призерів спортивних змагань різних рівнів.

Студенти не тільки відпочивали, але й плідно попрацювали. В перший день відбулось урочисте відкриття і було проведено відкрите засідання студентської ради ТДАТУ, також були організовані спортивні змагання з настільного тенісу та більярду, працював «великий» кінозал! Після обіду студенти на березі моря у тісному колі старанно виготовляли скульптуру з піску, виготовляли студентську емблему «простими» олівцями, а завершився день запальною дискотекою, де кожен міг показати себе, звільнити цілу купу енергії та добре повеселитися.

На другий день Зльоту відбулася студентська конференція. З вітальним словом до студентів звернулися ректор університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович, а також проректори і голова студентської ради університету Гончаров Кирило. На студентській конференції учасники заходу виступали з цікавими пізнавальними доповідями, обмінювалися оригінальними ідеями, ознайомилися з виставкою студентських досягнень кожного факультету. За традицією, також були визначені 5 найкращих студентів університету, які отримали ректорські стипендії за відмінне навчання та активну участь у житті університету. Після конференції відбулось традиційне фотографування учасників Зльоту. Далі проходили веселі спортивні естафети, змагання з дартсу, тенісу, волейболу та баскетболу. Ввечері на всіх учасників чекав найочікуваніший традиційний захід Зльоту – цікава програма на березі моря «Зустріч біля багаття», для якої кожен факультет підготував розважальну програму із танцями, співами та веселими розвагами біля величезного вогнища.

На третій день було підведено підсумки. Переможці спортивних заходів та конкурсів, активісти та учасники конференції були заохочені грамотами, пам’ятними призами та преміями. Особливістю Зльоту було як ніколи єдність ректорату університету, студентів усіх факультетів і коледжів. На заключному торжестві студенти стоячи виконували пісню про улюблений Таврійський державний агротехнологічний університет.

Південне сонце і приморський степовий клімат додали студентам енергії та сил для нових досягнень, звершень у новому навчальному році. Такі Зльоти ТДАТУ проводить щорічно, в цьому році це вже був 13 Зліт, планується проводити студентські Зльоти ТДАТУ і в майбутньому!!!

Прес-служба ТДАТУ