З нагоди вшанування пам’яті керівника футбольної команди ТДАТУ викладача кафедри українознавства  О.В. Браташа факультетом економіки та бізнесу були організовані змагання з міні-футболу на Кубок Переможця турніру. Змагання проходили на базі футбольного поля ВСП «Мелітопольського коледжу». Так в турнірі брали участь п’ять  команди по п’ять гравців. В кожній команді були зібрані найспритніші спортсмени, які зійшлись у пекельній боротьбі за звання стати кращими. Суддею виступив Зоря Михайло Віталійович – викладач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності. Всю гру перебувала напруга на футбольному полі. На протязі гри команди по черзі займали позиції лідера, але достойний супротивник у мить змінював хід гри у свою користь. В результаті запеклої та яскравої гри команди зайняли наступні місця та отримали грамоти:

І місце та Кубок турніру  –команда факультету АТЕ (Ремез Богдон, Мальований Петро, Мітін Максим, Безпятчук Артур, Сухоруков Юрій, Карнет Ярослав, Самек Вадим, Райнов Денис, Захаров Антон).

ІІ місце – факультет ІКТ (Подгородецький Ілля, Гук Радіон, Кондаков Іван, Кабалюк Дмитро, Гуторов Едуард, Колеснік Олександр, Ручка Владислав, Гаврюшенко Дмитро).

ІІІ місце –факультет МТФ ( Бородін Антон, Роик Євгеній, Дзендзель Дмитро, Михеєнко Андрій, Кущинський Анатолій, Паршин Валерій).

ІV місце –факультет  ЕтаБ  ( Муцараєв Адлан, Яковенко Ігор, Єременко Іван, Свириденко Михайло, Бухтияра Олексій).

ІV місце –факультет  ЕНФ  (Славов Володимир, Абраменко Володимир, Щербінін Олександр, Накалюжний Дмитро, Тимофеєв Сергій, Засипко Вадим, Трикоз Валерій, Кочененко Стас).

Вітаємо всіх спортсменів, і вкотре пригадуємо – головне не перемога, а участь!

заст.декана з ОВР факультету АТЕ  Л.І.Шлєіна