20191023085924Навчання у вищому навчальному закладі для сучасної молоді є одним з найважливіших періодів життєдіяльності, особистісного зростання і становлення висококваліфікованого спеціаліста. Перші тижні навчання для першокурсників пов’язані з певними організаційними труднощами. У зв’язку з цим, на кафедрі електротехнологій і теплових процесів спільно з підрозділами університету проводиться комплекс заходів для адаптації першокурсників.

Одним з перших заходів – це знайомство з науковою бібліотекою університету. Співробітники наукової бібліотеки для студентів 11СЕЕ групи факультету енергетики і комп’ютерних технологій провели перше із занять з інформаційної культури студента, якому передувала екскурсія відділами бібліотеки. Такі бібліотечно-бібліографічні зустрічі стали вже  традиційними  для  першокурсників.

Знайомство студентів з бібліотекою, в якій працюють кваліфіковані фахівці, почалося з відділу обслуговування користувачів, де студенти отримують всю необхідну для навчання літературу. У відділі науково-бібліографічної роботи студентів познайомили з традиційними та електронними пошуковими системами, де отримали інформацію, як правильно проводити пошук за темою, за дисциплінами тощо. Відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення надає можливість доступу до власних і віддалених електронних ресурсів усім категоріям користувачів бібліотеки, тому робота з електронним каталогом, електронною бібліотекою – важлива складова у навчанні студента. Тим більше, що користування електронними ресурсами наукової бібліотеки ТДАТУ доступно 24 години на добу.

Також студенти оглянули читальний зал, де ознайомилися не тільки з його фондом, який будуть використовувати у навчанні, але й взнали про проведення різних заходів: виставок, навчальних семінарів, тематичних оглядів і бесід.

Зустріч була цікава і корисна. Студенти розуміють, що навчання без бібліотеки неможливе, тому готові до подальшої співпраці з бібліотекою університету.

За матеріалами: куратор 11СЕЕ групи Гулевський В.Б.