10 червня у рамках навчальної практики студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Шевченко І.В. детально розкрила механізм нарахування пенсій, окреслила особливості отримання страхового стажу, а також розповіла як на сьогоднішній день здійснюється перерахунок пенсій.

Начальник відділу забезпечення наповнення бюджету Кравченко М.О. окреслив, що є основними джерелами наповнення бюджету Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області і як змінились доходи ПФУ після реформи 2017 р.

Начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Каліна О.О. розповіла про особливості функціонування Порталу електронних послуг ПФУ, а також його значення в рамках контролю найманими працівниками власного страхового стажу.

Заступник начальника Мелітопольського відділу обслуговування громадян Весніна І.В. провела екскурсію по відділу обслуговування громадян Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Велика подяка колективу Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області за проведену роботу зі студентами спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Адже лише спільними зусиллями, і максимальному поєднанні теоретичної та практичної підготовки, ми зможемо підготувати фахівця, який сьогодні вкрай потрібен країні.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування