Тільки здавалося б нещодавно вщухли пристрасті першості міста Мелітополя з футзалу, в якій студенти університету стали переможцями, як прийшов час нових змагань.

З 7 по 16 березня на базі дитячо-юнацької спортивної школи №3 проходив футзальний турнір на здобуття Кубокка міста, в якому взяли участь 12 команд.

Впевнено пройшовши всю турнірну дистанцію без жодної поразки, студентська команда ТДАТУ вийшла до фіналу. Гідним суперником була команда «Литейный».

У запеклій безкомпромісній боротьбі, пропустивши першими гол, студентам вдалося зібратися і забити у відповідь три м’ячі. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок 3:1 на користь ТДАТУ.

Головний суддя змагань Петров Ю.М. вручив команді грамоту, золоті медалі та Кубок Мелітополя з футзалу. Крім цього, кращим нападником турніру став гравець команди агроуніверситету Новіков Олександр.

За матеріалами: тренер футбольної

команди ТДАТУ, старший викладач

кафедри цивільної безпеки Зоря М.В.