DSC_0006_1У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного велика увага приділяється питанню дотримання правил академічної доброчесності та норм поведінки всіх учасників освітнього процесу. Дане питання постійно обговорюється керівництвом механіко-технологічного факультету, викладачами та кураторами під час зустрічей зі здобувачами вищої освіти.

11 лютого 2020 року відбулася чергова зустріч старост груп, активу студентського самоврядування із заступниками декана з навчальної роботи механіко-технологічного факультету, заступником декана з організаційно-виховної роботи та студентським омбудсменом ТДАТУ.

Крім  нагальних питань, які пов’язані з навчальним процесом на факультеті, здобувачам вищої освіти в черговий раз нагадали про важливість дотримання питань академічної доброчесності. Заступник декана з організаційно-виховної роботи Паляничка Н.О. ознайомила здобувачів вищої освіти з нормативним документом, який регламентує стандарт та політику дотримання академічної доброчесності. В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного таким документом є Кодекс честі ТДАТУ.

Перед академічною спільнотою механіко-технологічного факультету також виступив студентський омбудсмен ТДАТУ Семенов Микита, студент другого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» факультету ЕКТ. Микита ознайомив всіх присутніх з основним нормативним документом, який визначає алгоритм дії спільноти у разі виявлення порушень правил академічної доброчесності. Він також зробив великий наголос на тому, що кожен студент може цілком анонімно звернутись до нього за допомогою, в разі виникнення  проблем або питань, які стосуються порушень свободи, права або ж інтересів здобувачів вищої освіти.

Прес-служба ТДАТУ