Перша кураторська година на спеціальності 242 «Туризм» факультету економіки та бізнес ТДАТУ мала цікаве та практично корисне значення.

4 вересня для студентів другого курсу, куратором Демко В.С., була організована зустріч з директором туристичного агентства «Лечу куда хочу» Гуцу Оленою.

Зустріч з роботодавцем, з людиною, яка має десятирічний досвід роботи в туристичному бізнесі, викликала у студентів-майбутніх фахівців сфери послуг, хвилювання та велику зацікавленість. Адже не кожен день випадає можливість поспілкуватися з такою людиною віч-на-віч в форматі «питання-відповідь».

Турагенство «Лечу куда хочу» співпрацює з кафедрою бізнес-консалтингу та міжнародного туризму з весни 2019 року. Його керівник, Олена, була учасником круглого столу за спеціальністю «Туризм», що відбувся 7 травня 2019 року. Також, влітку, вона надала можливість декільком студентам проходити навчальну практику «Вступ до фаху» в своєму турагенстві. Тому, як для викладачів, так і для студентів ця зустріч була приємною та дружньою. А, головне, корисною!

В контексті зустрічі було обговорено основні моменти роботи турагенста на сьогоднішній день.  Директорка розповіла  з чого починався і як планувався цей бізнес. Водночас було сфокусовано значну увагу на основні пріоритетні напрямки розвитку туризму як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку.

Молодий, але досвідчений керівник, ділився реальним досвідом розробки індивідуальних маршрутів, розповідав про основні моменти роботи з пакетними турами. Цікавою з боку Олени була пропозиція організувати та прорахувати місцевий туристичний маршрут та наглядно побачити суми реальних замовлень.

Директорка турагенства зазначила, що осінь-весна – це сезонний період для роботи в місцевому туризмі, так як турфірма працює зі школами, організаціями, компаніями по проведенню одноденних або дводенних маршрутів. Цей період має дуже великий попит, надає можливість популяризації та розвитку місцевих туристичних об’єктів та закладів.

На зустрічі було обговорено майбутні напрями співпраці кафедри, студентів з турагенством «Лечу куда хочу», визначено та сплановано роботу на майбутній навчальний рік.

Співробітники кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму, а також студенти спеціальності 242 «Туризм» дуже вдячні Олені за приємну, плідну, корисну, цікаву роботу. Чекаємо нових зустрічей та спільних туристичних заходів!

За матеріалами: викладачка кафедри БК МТ Демко В.С.