Студенти факультету агротехнологій та екології зустрілися з керівником Центру кар’єри та працевлаштування ТДАТУ Наталею Ругно.

Наталя Ругно ознайомила здобувачів вищої освіти з метою та основними напрямками роботи Центру: сприяння у працевлаштуванні та кар’єрному зростанні здобувачів вищої освіти, встановлення та підтримання зв’язків із випускниками університету та роботодавцями, здійснення моніторингу їх кар’єрного зростання.

Також Центр кар’єри та працевлаштування плідно співпрацює зі службою зайнятості: бере участь у організації ярмарку вакансій, днів кар’єри та презентацій підприємств, організацій, установ тощо.

Учасників зустрічі цікавили питання, з якими стикаються здобувачі під час працевлаштування, та шляхи їх вирішення.

Зважаючи на те, що означені питання викликали жваве обговорення, заплановано низку зустрічей на яких усі питання будуть розглядатися більш детально.

Детальніше за посиланням.

Факультет агротехнологій та екології