У межах стратегії розвитку факультету «Агротехнологій та екології» було організовано зустрічі з найуспішнішими людьми в сільському господарстві та переробці продукції.Працевлаштування – це найважливіша мета до якої студентська молодь наближається п’ять з половиною років. 6 березня до студентів факультету АТЕ завітали власник ПП “DANKEN” Куценко Євген Миколайович та генеральний директор ООО “Молочно-жировий комбінат “Южний” Маргус Мазинг. Євген Миколайович розповів про становлення ринку олії в Україні та за кордоном. А також про вміст кислот, жирів та інших корисних речовин безпосередньо у олії  “DANKEN”.

Далі продовжив розповідь про багаторічну практику у молочній промисловості Маргус Мазінг та розповів як розвивався молокозавод, та яка зараз ситуація з ринком молочних продуктів. Наприкінці зустрічі студенти ставили запитання, та лунали гучні оплески.

Дякуємо Євгену Миколайовичу та Маргусу Мазінгу за зустріч і корисну інформацію та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Студентка 31 групи спеціальності «Агрономія»

Злоєдова Анастасія