14 вересня студенти третього та четвертого курсів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування», а також викладачі кафедри фінансів, обліку і оподаткування к.е.н., доценти Світлана Кучеркова, Людмила Сахно та Сергій Косторной взяли участь у Дні відкритих дверей, організованому Мелітопольським управлінням Головного управління Державної податкової служби України в Запорізькій області.

Студентів та викладачів гостинно зустріли керівники відділів ДПС. Вони розповіли про основні напрями роботи податківців, роботу щодо обліку та оподаткування юридичних та фізичних осіб, формування та подання податкової звітності, проведення перевірок, стягнення податкового боргу тощо. Жваву дискусію викликали питання впровадження нових технологій в роботу податкової служби, декларування доходів громадян, покарання за порушення податкового законодавства, працевлаштування у Державній податковій службі.

Дякуємо організаторам за можливість прийняти участь в такому заході, який є дуже корисним для майбутніх фахівців у сфері фінансів та обліку! Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Сергій Косторной,
к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування