27 вересня відбулась зустріч студентів ТДАТУ з Андрієм Бойчуком, очільником компанії Фін Агро Консалтинг, яка функціонує як консультаційний центр з питань освіти та аграрного стажування за кордоном.

Протягом зустрічі було презентовано 4 програми стажування для студентів аграрного профілю у Німеччині та Швейцарії.

Практика у Швейцарії

Мета програми – надати студентам та випускникам аграрних навчальних закладів отримати практичний досвід роботи на тваринницьких та рослинницьких фермах в Швейцарії.

Вимоги до кандидатів:

-Вік від 18 до 30 років.

-Студент або випускник (не більше ніж рік після закінчення навчального закладу)

-Наявність водійського посвідчення (тільки для хлопців).

-Знання німецької або англійської мови на розмовному рівні.

Період практики складає 4 місяці.

Практика у Німеччині

Мета програми – надати студентам та випускникам аграрних навчальних закладів отримати практичний досвід роботи на тваринницьких та рослинницьких фермах в Німеччині.

№1

Господарство знаходиться за 35 кілометрів від міста Дрезден у невеликому містечку Прістевіц. Займається вирощуванням овочів та фруктів в теплицях та на полях

Період практики складає 3 місяці

Після успішного закінчення практики ,студентові буде виданий рекомендаційний лист від господарства

№2

Господарство знаходиться в Німеччині в невеликому курортному селищі Грьоміц ,за 600 метрів від Балтійського моря. Протягом майже 300 років займається вирощуванням – полуниці, спаржі та картоплі

Вимоги до кандидатів:

-Бути студентом (невипускного року) денної або заочної форми навчання будь-якого навчального закладу та факультету

-Вік від 18 до 35 років

-Наявність закордонного біометричного паспорта

-Бажання працювати в сільському господарстві Німеччини

Період роботи- 60-75 днів

№3

Робота на складі або виробництві у великих містах Німеччини.

Період практики складає 2-3 місяці

Можуть надаватись додаткові бонуси за роботу у вихідні дні та свята.

За додатковою інформацією звертайтесь до Відділу міжнародних зв’язків.