У четвер, 28 вересня, м. Мелітополь з коротким візитом відвідав заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

Громадська організація «ЦеГрІн Таврія» за підтримки Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради запросила молодь міста на зустріч із заступником міністра молоді та спорту України Олександром Яремою.

У всіх бажаючих була можливість за чашкою ранкового чаю задати київському гостеві будь-які питання, що стосуються молодіжної політики. З перших вуст ми почули, якою має бути молодіжна політика вже сьогодні в Україні.

Стосовно вищої школи обговорювались питання:

• організації практик студентів на передових виробництвах;
  • запровадження дуальної системи навчання;
  • надання ВНЗ зразків новітньої техніки та обладнання;
  • створення разом з місцевою владою молодіжних центрів, організація їх роботи, підготовка відповідних кадрів;
  • законодавча основа роботи на містах молодіжних парламентів;
  • державна підтримка студентських візитів до споріднених ВНЗ Європейського Союзу та багато інших.

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР,

співорганізатор та учасник зустрічі,