default_photoСьогодні перед спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» стоять серйозні завдання підготовки фахівців для роботи у державних фінансових структурах. Для цього студенти даної спеціальності мають можливість вивчати дисципліни бюджетного блоку: «Бюджетна система», «Казначейська справа», «Місцеві фінанси», «Бюджетний менеджмент», «Державний фінансовий контроль» та «Соціальне страхування».

Дисципліни бюджетного блоку дають можливість підготувати фахівців, які володіють знаннями та уміннями у сфері управління фінансовими ресурсами держави та органів місцевого самоврядування. Отриманні студентами вміння набувають надзвичайної ваги в умовах реформи системи управління публічними фінансами та освітнього простору.

Одним з місць майбутнього працевлаштування студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» є органи та територіальні управління Державної казначейської служби України.

Хто такий казначей сьогодні? Якими знаннями та уміннями повинен володіти, щоб повністю відповідати вимогам роботодавця.

13 лютого відбулася робоча зустріч зав. кафедри фінансів, банківської справи та страхування  Олени Яцух та доцента кафедри Інни Когут з начальником Мелітопольського управління Державної казначейської служби України Запорізької області Людмилою Шакуріною.

У ході зустрічі обговорювались питання змісту навчальної дисципліни «Казначейська справа». Людмила Леонідівна висловила свої зауваження та пропозиції щодо наповнюваності тем, які розглядаються в рамках вивчення даної дисципліни та розподіл годин за темами. Обговорювались питання залучення фахівців управління Державної казначейської служби до навчального процесу.

До речі, сьогодні в Мелітопольському  управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області працюють головними спеціалістами випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»: Олексій Безуглий, Інна Васецька, Світлана Кокко та Ольга Щербакова.

Співробітники кафедри ФБСС ТДАТУ сподіваються на подальшу плідну співпрацю з Мелітопольським  управлінням Державної казначейської служби України у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців.

Інна Когут, доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування