Професійна орієнтація молоді – це комплексна науково обґрунтована система форм, методів та засобів впливу на особу з метою оптимізації її професійного самовизначення на основі врахування професійно важливих особистісних характеристик кожного індивідуума та потреб ринку праці.

9 вересня 2019 року на зустріч з випускниками Мелітопольського професійного аграрного ліцею завітали гості з Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Кафедру МСТТ механіко-технологічного факультету представляли доцент О.В. Болтянський, старший викладач І.І. Мілаєва та студентка 15 МБ АІ групи А.А. Сельська. На зустрічі були присутні директор ліцею В.Ф. Миц, заступник директора з навчально- виховної роботи Л.Г. Дядькова та куратори зі своїми групами.

Учні ліцею отримали інформацію щодо умов вступу до ТДАТУ та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців. Викладачі розповіли про підготовчі курси, які діють в університеті та Всеукраїнської олімпіади, які проводяться у  ТДАТУ в рамках вступної кампанії. Учням ліцею були роздані яскраві буклети, а всіх бажаючих запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 19 жовтня в нашому університеті.

Бесіда проходила в дружній, теплій атмосфері діалогу. Відчувався інтерес випускників до подальшого навчання саме в нашому університеті, тому питань було чимало. Зацікавленість майбутніх абітурієнтів викликала інформація про нові спеціальності в університеті, про культурну, спортивну роботу та побутові умови студентів.

за матеріалами: кафедри ТСТТ