IMG_0053 (2)8 лютого 2019 року на запрошення керівництва ТДАТУ на чолі з ректором Кюрчевим Володимиром Миколайовичем відбулася зустріч у вигляді круглого столу з директорами та представниками шкіл І – ІІІ ступенів Чернігівського району Запорізької області та Іванівського району Херсонської області щодо особливостей навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Було розглянуто сучасний стан та перспективи розвитку університету за різними напрямами та багато інших питань. Виступили ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев В.М.; проректор з навчально-педагогічної роботи к.т.н., доцент Ломейко О.П.; начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т.; начальник Відділу освіти молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Куц Л.А.; головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської селищної ради Кузьменко Н.М., а також студенти – випускники шкіл Чернігівського та Іванівського районів Запорізької та Херсонської областей, які на сьогодні навчаються в університеті. Саме вони поділилися своїми враженнями про навчання у нашому університеті.

Також на зустрічі були присутні декан механіко-технологічного факультету та представники кафедр «Технологія конструкційних матеріалів» та «Технічний сервіс та системи в АПК», які займаються профорієнтаційною роботою у школах Чернігівського та Іванівського районів.

Після засідання круглого столу відбулася інформативна екскурсія університетом з відвідуванням навчальних корпусів та лабораторій, центру культури і дозвілля, бібліотеки, та інших підрозділів.

Зустріч відбулася у дружній обстановці, а учасники круглого столу виявили намір зробити такі зустрічі традиційними.

За матеріалами: Бакарджієв Р.О., Болтянський Б.В.