З початком нового навчального семестру робота закипіла не лише в аудиторіях навчальних корпусів, а й в творчому цеху Центру культури та дозвілля. Одночасно йде підготовка до декількох заходів, які будуть представлені до уваги глядачів у лютому.

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Конкурсно-розважальна програма до Дня Святого Валентина – улюблене свята молоді. «Валентинки», фотозона,«пошта закоханих», пісні про кохання, музика, конкурси і ще багато сюрпризів чекає на вас 13 лютого.

Традиційне веселе святкування Масниці або як кажуть в народі сирного тижня, також чекає на вас у лютому. Це театралізоване свято разом з ярмаркою, яку організовує студентська рада університету, заплановано на 26 лютого. Цього дня всі бажаючі зможуть не тільки смачно поїсти, а і весело провести час у колі друзів та талановитих учасників художньої самодіяльності ЦКіД.

Святкуймо разом! Чекаємо на вас!

Ваш ЦКІД