DSC_0002Щороку в червні до Таврійського державного агротехнологічного університету збираються ті, хто багато років тому відвідував лекції, практичні заняття, здавав курсові та екзамени і жив безтурботним життям, яке зветься студентством.  Дні зустрічі випускників – це чудова можливість на декілька годин пригадати: з ким сидів за однією партою, вручити квіти і висловити подяку улюбленим викладачам, та проста згадати, яку роль в житті кожному зіграв наш заклад вищої освіти.

У п’ятницю, 7 червня зазвучали схвильовані голоси у дворі, коридорах і аудиторіях Таврійського державного агротехнологічного університету, – це на традиційні зустрічі зі своєю студентською юністю зібралися випускники колишнього МІМСГ, а нині ТДАТУ. Свій «золотий» ювілей, 50-річчя, урочисто відзначили випускники електрофаку, які закінчили інститут у 1969 році та випускники факультету механізації сільського господарства, які випустились 45 та 40 років тому. Провідали свою almamater завітали і випускники-механікі випуску 1968 1979 років.

На кафедрі технічного сервісу та систем в АПК відбулась зустріч випускників нашого університету 1979 року випуску факультету «Організація і технологія ремонту та механізація тваринництва». Зустріч організував к.т.н., доц. Олександр Миколайович Шокарев.

Зустріч випускників розпочалась з виступу ректора ТДАТУ ім. Дмитра Моторного – д.т.н., проф. Володимира Миколайовича Кюрчева, який розповів про сьогодення університету та пригадав свої студентські роки на той час. Також на зустріч були запрошені викладачі випускників: д.т.н., проф. Дідур Володимир Аксентійович, к.т.н., проф. Ігор Сергійович Сірий. До речі саме Ігор Сергійович в 1979 році був ректором МІМСГу. Взагалі зустріч однокурсників пройшла в дружній, оригінальній та веселій атмосфері.

Більшість учасників зустрічей відвідало музей історії університету, ознайомилися з експозицією, фотоматеріалами, з хвилюванням вдивлялися в фотографії своїх наставників і тепло їх згадували. Тільки за ці два дні – 7 і 8 червня, до музею завітало більше 150 відвідувачів.

Усі залишилися задоволеними, адже зустріч зі своєю молодість, друзями, викладачами надала багато позитивних емоцій та приємних вражень.

Прес-служба ТДАТУ