Дорогі колеги, студенти, друзі!

21_main_ukr8 та 9 травня – дві великих дати – День пам’яті та примирення та 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше право жити вільно на рідній землі. Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати наш народ йшов до перемоги.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя в роки Великої Вітчизняної війни за щасливе майбутнє своїх нащадків, чия мужність стала зразком для прийдешніх поколінь.

Від імені колективу Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного висловлюю слова поваги ветеранам та їх родинам. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає надія на щасливе майбутнє.

Від усього серця висловлюю слова підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет на сході України.

Бажаю всім здоров’я та благополуччя, а Україні – миру та добробуту!

Ректор ТДАТУ, д.т.н., професор,

член-кореспондент НААН України