14 травня 2026 р. на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій відбулося чергове засідання вченої ради факультету, під час якого було розглянуто актуальні питання організації освітнього процесу, наукової діяльності та профорієнтаційної роботи. Першим питання порядку денного стало підведення підсумків ПМК-2, а також результати роботи на Освітньому порталі здобувачів освіти, які навчаються за індивідуальним графіком та дуальною […]
