Доцент кафедри іноземних мов Вікторія Лемещенко-Лагода та старший викладач кафедри Ірина Кривонос взяли участь у 7th International Staff Week, що проходив на базі Університету Тушії (University of Tuscia) у місті Вітербо, Італія.
Захід об’єднав понад 200 представників закладів вищої освіти з різних країн світу та став важливою платформою для обговорення актуальних тенденцій розвитку вищої освіти, міжнародного співробітництва, академічних партнерств і перспектив реалізації спільних міжнародних проєктів.
Упродовж тижня представники ТДАТУ брали активну участь у тематичних сесіях, робочих зустрічах, нетворкінгових заходах та дискусійних панелях, присвячених інтернаціоналізації освіти, програмам подвійних дипломів, розвитку міжуніверситетського співробітництва, програмам Erasmus+ та Horizon Europe, а також сучасним підходам до організації освітнього процесу та наукової діяльності.
Особливу увагу було приділено встановленню нових міжнародних контактів і розвитку співпраці з європейськими університетами. У рамках мобільності доцент кафедри іноземних мов Вікторія Лемещенко-Лагода провела робочу зустріч із професоркою Університету Тушії Сонею Марією Мелькіоре, під час якої обговорювалися сучасні тенденції розвитку комунікаційних стратегій у закладах вищої освіти, особливості медіа комунікації та розвитку комунікаційних студій, тощо.
Працівники кафедри іноземних мов активно долучалися до всіх зустрічей делегації ТДАТУ, зокрема до перемовин, що проводилися на високому рівні з керівництвом університетів, факультетів і міжнародних підрозділів. Важливою складовою їхньої роботи стало забезпечення професійного усного перекладу під час офіційних зустрічей, презентацій і переговорів, що сприяло ефективній комунікації та досягненню взаєморозуміння між партнерами.
Участь у International Staff Week стала важливим етапом розвитку міжнародної діяльності університету, дозволила розширити коло партнерських контактів, представити потенціал ТДАТУ міжнародній академічній спільноті та окреслити перспективні напрями майбутньої співпраці у сфері освіти, науки та міжнародних проєктів.
Отриманий досвід, нові професійні контакти та напрацьовані домовленості сприятимуть подальшій інтеграції ТДАТУ до європейського освітнього та наукового простору, а також розвитку міжнародної діяльності кафедри іноземних мов і університету загалом.

photo_2026-06-17 12.41.35

photo_2026-06-17 12.41.39

photo_2026-06-17 12.41.21photo_2026-06-17 12.41.17