У межах вступної кампанії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного 25 травня відбулася профорієнтаційна зустріч професора кафедри менеджменту та публічного адміністрування, доктора економічних наук, професора Вікторії Нехай з керівництвом і викладачами Комунального закладу освіти «Покровський професійний коледж» Дніпропетровської обласної ради.
Під час зустрічі з директором коледжу Оленою Петрівною Радченко та куратором групи спеціальності «Електрична інженерія» Неллі Рафаелівною Зіненко, що проходила у дружній та конструктивній атмосфері, було обговорено актуальні питання функціонування закладів вищої та фахової передвищої освіти, спільні досягнення й виклики, а також особливості здобуття освіти мешканцями прифронтових територій. Крім того, представникам коледжу було передано інформаційні матеріали для ознайомлення майбутніх випускників з освітніми можливостями ТДАТУ.
Продовженням профорієнтаційної роботи стала онлайн-зустріч, організована 2 червня для випускників коледжу, які вже склали національний мультипредметний тест. Під час заходу Вікторія Нехай ознайомила учасників із освітніми програмами та спеціальностями, які можна опанувати в ТДАТУ, розповіла про особливості вступної кампанії 2026 року, умови вступу та наявні пільги для окремих категорій вступників.
У форматі відкритого діалогу майбутні абітурієнти отримали відповіді на актуальні запитання щодо процедури вступу до університету, що сприяло кращому розумінню можливостей подальшого навчання в ТДАТУ.



