16 лютого 2026 р. відбулася нарада робочої групи з оновлення Положення про програму навчання здобувачів вищої освіти – силабус. До складу групи увійшли перший проректор, начальниця і провідний фахівець ННЦ, завідувачка відділу МЯОД, декан факультету економіки і бізнесу, голови методичних комісій факультетів / інституту та ін.
Перший проректор Олександр ЛОМЕЙКО наголосив, що необхідність перегляду Положення виникла у зв’язку з наданими рекомендаціями акредитаційних комісій НАЗЯВО та змінами в організації освітнього процесу в умовах релокації.
Завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності Радміла СКЛЯР презентувала зміни в Положенні, узагальнені після опрацювання офіційно-нормативних документів МОН, НАЗЯВО, ТДАТУ та попереднього обговорення колективом.
Начальниця ННЦ Тетяна ШАРОВА підкреслила важливість відпрацювання чіткої і максимально спрощеної форми для зручності заповнення науково-педагогічними працівниками та розуміння здобувачами освіти.
Кожен оновлений пункт було обговорено на засіданні робочої групи. Учасниками дискусії були внесені раціональні пропозиції та ухвалені узгоджені рішення.
Надалі вдосконалений проєкт знову буде викладений на ознайомлення викладачів та представників Студентської ради університету для подальшого обговорення й затвердження Науково-методичною та Вченою радами ТДАТУ.



