19-20 березня в Миколаївському національному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Сучасні підходи до вирощування, переробки і зберігання продукції рослинництва». Здобувачі вищої освіти спеціальності Н1 «Агрономія» долучилися до роботи конференції та представили результати своїх досліджень.

Тематика конференції охоплювала інноваційні технології вирощування, переробки та зберігання продукції рослинництва, оптимізацію асортименту сільськогосподарських культур для переробної промисловості, питання збереження та відтворення ґрунтів за вирощування сільськогосподарських культур, економічні аспекти вирощування, переробки і зберігання продукції рослинництва.

Підсумовуючи, участь здобувачів у конференції сприяла поглибленню їхніх наукових компетентностей, розвитку дослідницьких навичок і професійного мислення. Представлені результати засвідчили актуальність проведених досліджень та їх практичну значущість для сучасного аграрного виробництва. Обмін науковими ідеями та досвідом створив підґрунтя для подальших досліджень, впровадження інновацій у галузі рослинництва та налагодження міжуніверситетської співпраці.

конф 1 конф 4 конф 3 конф 2