26 січня для учнів шкіл та студентів ТДАТУ провели онлайн-тренінг “Профорієнтація для молоді”, який є частиною великого комплексного проєкту «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні», мета якого — допомогти молодим людям визначитися з напрямком подальшого навчання або пошуку роботи та побудови кар’єри.
?Під час тренінгу хлопці та дівчата дізналися:
З яких трьох елементів складається формула ідеальної професії?
Як скласти дорожню карту до професії своєї мрії?
Що відбувається на ринку праці України зараз та яким він буде у майбутньому?
Та отримали багато іншої корисної інформації.
А для учасників, що бажають отримати індивідуальну допомогу, в межах проєкту проходять зустрічі з кар’єрною консультанткою та психологинею.
Як зазначив координатор проєкту «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» Михайло Юрит-Завізний: “Сьогодні профорієнтація та вибір кар’єрного шляху залишаються великою проблемою в молодіжному середовищі. Але будь-яка проблема є водночас і можливістю. Створюючи можливість для молодих людей краще зрозуміти себе, свої здібності та схильності, ми допомагаємо їм обрати фах та напрямок кар’єри, де вони будуть максимально успішними та зможуть розкрити свій потенціал.”
Тому сьогодні саме час замислитись про своє майбутнє та намітити план подальшого навчання та формування кар’єри.