Саме під таким гаслом цієї неділі 27 вересня вже традиційно була проведена святкова ярмарка з виставкою товарів місцевого виробництва, присвячена святкуванню 236-ї річниці заснування міста Мелітополь.

Щороку в них бере участь Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. Наш заклад презентував до уваги місцевих мешканців та гостей міста свої здобутки за рік. Кожен міг переглянути цікаві експозиції, поласувати солодощами та сфотографуватися біля святкової фотозони. Центр культури і дозвілля підготував декілька концертних номерів. Динамічний флешмоб від хореографічного ансамблю “Юність”, керівник Ірина Лук’яненко, задав ритму на початку, а продовжували заряджати позитивною енергією дівчата з вокальної студії “Golden Voice”, керівник Олена Дорошенко. Талановиті студентки Ганна Отставнова, Олена Назарова, Усніє Мамутова не зважаючи на примхи погоди забезпечили гарним настроєм всіх присутніх на святі.