21 жовтня 2025 року в межах тренінг-курсу з освітньо-професійної програми D4 «Публічне управління та адміністрування» під керівництвом гаранта програми, доктора наук з державного управління, професора Ганни Ортіної відбулася гостьова лекція-практикум для здобувачів магістерського рівня.
Запрошеною лекторкою виступила Ангеліна Деркачова, помічниця голови Національної служби посередництва і примирення, яка поділилася практичним досвідом роботи в державному секторі, розповіла про основні напрями діяльності Служби, а також професійні компетентності, необхідні фахівцям у сфері публічного управління для ефективного врегулювання соціально-трудових конфліктів.
Під час заходу обговорено такі теми:
• роль соціального діалогу як основи належного врядування;
• міжнародні стандарти та європейський досвід у сфері посередництва і примирення;
• формування професійної траєкторії публічного управлінця в умовах реформування державної служби;
• партнерство державних інституцій із громадськістю та міжнародними організаціями.
Зустріч відбулася у форматі Zoom-конференції, участь у якій взяли понад 90 здобувачів освіти та викладачів кафедри менеджменту і публічного адміністрування.
Такі заходи сприяють формуванню у майбутніх магістрів D4 практичних навичок, розуміння ролі державних інституцій у забезпеченні соціальної стабільності та розвитку культури врядування на засадах партнерства й діалогу.




