Викладачі кафедри менеджменту та публічного адміністрування взяли участь у вебінарі «Наукові публікації у Scopus і журналах категорії B: ризики та можливості під час оновлення переліку МОН».
Спікером заходу виступив Павло Коломієць, який детально розкрив особливості оновлення переліку наукових фахових видань, звернув увагу на нові вимоги до публікацій у міжнародних базах даних та поділився практичними рекомендаціями щодо підготовки якісних наукових статей.
До вебінару також приєдналася менторка заходу Аліна Помін, яка розповіла про найбільші ризики та обмеження, що очікують журнали категорії B з 1 січня 2026 року, у зв’язку з оновленням переліку наукових видань МОН. Вона пояснила, які зміни відбудуться з журналами категорій А та В, які можливі наслідки реорганізації, а також поділилася структурними особливостями написання статей, рекомендованих для публікацій у журналах категорії В та базі Scopus.
Участь у таких заходах сприяє підвищенню наукової обізнаності викладачів, удосконаленню їхніх публікаційних навичок і розумінню актуальних вимог міжнародної наукової спільноти.











