e1f99495-c84b-4e2f-9ba3-7d80dcf9b8d0

З 13 по 15 грудня 2024 року Євген Петрущенко, здобувач 2 курсу спеціальності “Публічне управління та адміністрування” кафедри публічного управління факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, взяв участь у VII Конгресі Української студентської ліги (УСЛ). Цей захід є наймасштабнішою подією року для студентської молоді та об’єднує лідерів самоврядування з усіх куточків України.

7aa0cd5c-5036-4cee-addc-53443c038cb6

 

Важливо підкреслити, що студентська рада ТДАТУ, до якої належить Євген, є частиною Відокремленого підрозділу УСЛ у м. Запоріжжя. Саме завдяки підтримці цього підрозділу наш університет був гідно представлений на заході.
Перший день Конгресу стартував в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації. Значну увагу учасників привернула доповідь Максима Курки щодо впровадження критеріїв повноправного членства в УСЛ, а також виступи місцевих посадовців та лідерів громадського сектору. Цікавим і корисним для майбутніх фахівців з публічного управління став майстер-клас Трофименка Миколи, заступника начальника управління в західних областях України, який поділився практичними інструментами управління для молодих лідерів.

6d943d8f-4b6e-4cb7-ae37-5ea2c1ed351c

Другий день у стінах Університету Короля Данила був насиченим завдяки панельним дискусіям із провідними спікерами освітньої та державної сфер:

47ca89fe-f3cc-4c75-b4e5-ab5d26472988

Андрій Бутенко – голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО);
Сергій Бабак – голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій;
Наталія Піпа – секретар Комітету Верховної Ради;
Михайло Винницький – заступник міністра освіти і науки України.

Заключний день Конгресу пройшов в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Учасники підбили підсумки триденної роботи, визначили пріоритети та обговорили майбутні кроки для розвитку студентської спільноти України.

Євген Петрущенко, виконуючий обов’язки Голови Студентської ради ТДАТУ, відзначив: «Цей Конгрес надав нам новий поштовх до дій, особливо мені. Дякую Відокремленому підрозділу УСЛ у Запоріжжі за координацію нашої участі та підтримку. Спільними зусиллями ми зможемо створити якісно новий рівень студентського самоврядування в Україні!».

Творимо кращий час разом!