На кафедрі фінансів, обліку та оподаткування 16.04.2024 р. проведено звіт аспірантів про виконання індивідуального плану роботи за перше півріччя 2023-2024 навчального року.

Звіт про виконання освітньо-наукової складової підготовки доктора філософії за перше півріччі 2023-2024 навчального року аспіранта Бащеванжи Н.В. вважати виконаним та роботу над дисертаційним дослідженням на тему «Фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування в умовах воєнних дій із визначенням шкоди (обсягу збитків) у зв’язку із збройною агресією російської федерації» оцінити задовільно.

Науковий керівник: д.е.н., професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування Яцух О.О.

Перевести аспіранта кафедри Бащеванжи Н.В. на друге півріччя 2023-2024 навчального року.

Звіт про виконання освітньо-наукової складової підготовки доктора філософії за перше півріччі 2023-2024 навчального року аспіранта Гуцалюка О.Г. за перше півріччя 2023-2024 навчального року в цілому вважати виконаним та роботу над дисертаційним дослідженням на тему «Вплив фінансової політики з житлового будівництва на формування доходів державного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування» оцінити задовільно.

Перевести аспіранта кафедри Гуцалюка О.Г. на друге півріччя 2023-2024 навчального року.

Звіт про виконання освітньо-наукової складової підготовки доктора філософії за перше півріччі 2023-2024 навчального року аспіранта Усенко В.О. за перше півріччя 2023-2024 навчального року в цілому вважати виконаним та роботу над дисертаційним дослідженням на тему «Фінансове забезпечення вищої освіти в умовах трансформаційних змін в України» оцінити задовільно.

Перевести аспіранта кафедри Усенко В.О. на друге півріччя 2023-2024 навчального року.

Звіт про виконання освітньо-наукової складової підготовки доктора філософії за перше півріччі 2023-2024 навчального року аспіранта Козака В.М. за перше півріччя 2023-2024 навчального року в цілому вважати виконаним та роботу над дисертаційним дослідженням на тему «Забезпечення фінансової безпеки суб’єктів агропродовольчого ринку в цифровізованій екосистемі» оцінити задовільно.

Науковий керівник: д.е.н., професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування Трусова Н.В.

Перевести аспіранта кафедри Козака В.М. на друге півріччя 2023-2024 навчального року.

Звіт про виконання освітньо-наукової складової підготовки доктора філософії за перше півріччі 2023-2024 навчального року аспіранта Мельника О.В. за перше півріччя 2023-2024 навчального року в цілому вважати виконаним та роботу над дисертаційним дослідженням на тему «Розвиток фінансового ринку України в умовах інноваційних технологій метапростору» оцінити задовільно.

Перевести аспіранта кафедри Мельника О.В. на друге півріччя 2023-2024 навчального року.

Звіт про виконання освітньо-наукової складової підготовки доктора філософії за перше півріччі 2023-2024 навчального року аспіранта Борковича В.В. за перше півріччя 2023-2024 навчального року в цілому вважати виконаним та роботу над дисертаційним дослідженням на тему «Фінансовий механізм функціонування криптовалюти, як прогресивних розрахункових інструментів фінансового ринку» оцінити задовільно.

Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Цап В.Д.

Перевести аспіранта кафедри Борковича В.В. на друге півріччя 2023-2024 навчального року.

Звіт про виконання освітньо-наукової складової підготовки доктора філософії за перше півріччі 2023-2024 навчального року аспіранта Борковича В.В. за перше півріччя 2023-2024 навчального року в цілому вважати виконаним та роботу над дисертаційним дослідженням на тему «Фінансове забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств в сучасних умовах із визначенням шкоди (обсягу збитків) у зв’язку із збройною агресією російської федерації» оцінити задовільно.