На кафедрі маркетингу відбувся захист звіту з асистентської практики здобувача третього рівня вищої освіти Євгенія ВЛАДІМІРОВА. Практика проходила в межах підготовки доктора філософії зі спеціальності 075 «Маркетинг», а її метою було формування реального досвіду викладання та підготовки навчальних матеріалів.

     Під час асистентської практики аспірант провів комплекс робіт:
підготовив та прочитав дві лекції для здобувачів бакалаврату; розробив тестові завдання, ситуаційні кейси та матеріали для закріплення теми; організував роботу зі здобувачами на освітньому порталі; оформив повний звіт із результатами виконаних завдань.

     У ході захисту Євгеній продемонстрував високий рівень відповідальності, вміння структурувати навчальний матеріал, пояснювати складні теми з штучного інтелекту та адаптувати їх до потреб студентської аудиторії. У звіті відображено повний цикл викладацької діяльності: від аналізу навчальних планів до проведення занять і розробки методичного забезпечення.

     Керівником практики виступила професор Дар’я ЛЕГЕЗА, яка відзначила якість підготовлених матеріалів та рівень професійного зростання здобувача.

     Асистентська практика стала важливим етапом формування педагогічної компетентності майбутнього науковця та підтвердила готовність аспіранта до подальшої викладацької діяльності.