123 лютого 2022 року розпочався Марафон презентацій соціологічних досліджень здобувачів вищої освіти ТДАТУ в межах вивчення дисципліни «Соціологія», роботи наукового гуртка «MAGISTER» та соціологічної лабораторії університету. Першими розпочали презентувати свої результати досліджень здобувачі вищої освіти спеціальності «Публічне управління».

Сьогодні було цікаво почути результати дослідження Миколи КИСЕЛЬОВА, студента 11 ПУ групи, який аналізував необхідність побудови сміттєпереробного заводу у м. Мелітополь та перспективи реалізації цієї ідеї.4

У результаті обговорення отриманих результатів соціологічного дослідження, що проводилося методом контент-аналізу та анонімного анкетування, розгорнулися дебати щодо доцільності, актуальності, можливості та викликів, пов’язаних із відкриттям такого підприємства у нашому місті. Цікавими були спільні рішення майбутніх фахівців з публічного управління щодо реалізації такої важливої для міста ідеї.

3Пілотна презентація у межах Марафону показала, що подальші результати соціологічних досліджень та обговорення їх результатів будуть не менш актуальними та цікавими. Тож із нетерпінням чекаємо на наступну зустріч.

Інформаційний супровід:
завідувачка соціологічної лабораторії