Новини

 • Участь ТДАТУ у заходах з нагоди святкування Дня Державного прапора

  23 серпня у Мелітополі масово відзначили День Державного прапора. Сотні містян вийшли на центральну площу міста, щоб приєднатися до флешмобу. На урочистостях були присутні керівники міста та району, активну участь взяли і представники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

 • Таврійський ДАТУ: крок за кроком у добу Незалежності України (відео)

  24 серпня Україна урочисто відзначатиме 30-річчя нашої Незалежності. З цієї нагоди Наукова бібліотека анонсує віртуальний літопис: «Таврійський ДАТУ: крок за кроком у добу Незалежності України».

 • Участь ТДАТУ у міських заходах з нагоди Дня Конституції України

  Сьогоднішній ранок у Мелітополі розпочався з урочистого зібрання на центральній площі Перемоги, яке приурочене до 25-ої річниці Конституції України. Вся площа була прикрашена синьо-жовтими стягами.

 • Університетська палітра культур

  Щороку 21 травня в Україні відзначається Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку. Свято вперше відзначалося 21 травня 2003 року.

 • День вишиванки – день української краси

  14 травня у ТДАТУ, за ініціативою наукової бібліотеки, стартував онлайн флешмоб «Вишиванка – свято української душі». Кожен бажаючий одягнув вишиванку, зробив фото та виклав його у соціальних мережах з хештегом #Деньвишиванкиу_ТДАТУ. І хоч онлайн, а все ж Університет замайорів яскравими барвами вишиваного українського національного символу.