Новини

 • Україна починається з нас: проєкт наукової бібліотеки до 30-річчя Незалежності

  2021 рік оголошено Роком Державності. 24 серпня 2021 року Україна відзначатиме 30-річчя Незалежності країни. «Має бути не лише 30 років досвіду, а й погляд на 30 років уперед. Важливою залишається концепція єдності та зміцнення іміджу України як повноправного партнера на міжнародній арені», – наголосив Президент Володимир Зеленський.

 • У ТДАТУ вшанували пам’ять Великого Кобзаря

  Сьогодні відзначається 207 річниця від дня народження Тараса Шевченка. Тарас Григорович залишив по собі величезну творчу спадщину.Ми знаємо його як визначного поета, художника та мислителя.

 • Тиждень шани Лесі Українки у ТДАТУ

  25 лютого виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

 • 22 січня – День Соборності України

  Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

 • В Україні проведуть конкурс, присвячений Лесі Українці

  Учнів і студентів запрошують узяти участь у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.