Новини

 • Свято мужності і відваги

  На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист – це найперший обов’язок народів.

 • Участь ТДАТУ у міських заходах з нагоди Дня прапора та Дня незалежності

  21 серпня о 8-30 на площі Перемоги стартували урочисті заходи, присвячені Дню прапора та Дню Незалежності. На деякий час центр міста замайорів десятками державних прапорів.

 • Єдність рідної землі – основа нації й держави (відео)

  З нагоди 29-ї річниці проголошення незалежності України та до Дня державного прапора наукова бібліотека підготувала відео-презентації: «11 столиць України» – історичний екскурс по різним містам України

 • Ukrana - копия
  Щиро вітаємо вас, дорогі співвітчизники, із Днем незалежності України!

  У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності у символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

 • const
  Вітання із великим державним святом – Днем Конституції України!

  Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.