Напередодні Нового року студентка Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Євгенія Шипиленко (факультет агротехнологій та екології) взяла участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться на виконання Указів Президента України від 09.11.2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28.11.2007 № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови».

Засновниками Конкурсу є Ліга українських меценатів, Міністерство освіти і науки України.

Метою Конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

В урочистій обстановці організатори привітали усіх учасників та побажали креативності, творчого підходу до виконання завдань. Учасників було розподілено за віковими категоріями. Студенти отримали завдання, на виконання якого відводилося 4 години.

З великою відловідальністю Євгенія поставилась до роботи і за результатами обласного етапу конкурсу посіла почесне ІІ місце.

Вітаємо Євгенію і бажаємо подальших успіхів!