Сьомий рік поспіль Україна відзначає День Українського козацтва. Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України.

Так, 12 жовтня в школі-інтернаті №2 було проведено захід “День Українського козацтва” для виховання в учнів поваги до історичного минулого нашої країни. Захід було організовано адміністрацією інтернату та   студентською радою гуртожитку №3 ТДАТУ.

Студенти підготували багато розважальних та спортивних заходів. Були проведені конкурси “Хто найшвидше та найкраще розмалює малюнок” та “Хто розумніший у конкурсі загадок”.

В Україні з давніх-давен козаки мірялися силою. І в цей день ми також не оминули дану традицію та провели конкурс з перетягування каната. Для початку під веселу та запальну пісню зробили всі разом зарядку для підняття бойового духу маленьких козаків. Потім хлопці та навіть дівчата з азартом включилися до гри. Було дуже весело і цікаво. Усі діточки приймали активну участь у змаганнях. Журі справидливо оцінили старання учасників та нагородило їх грамотами.

Веселі люди — козаки — любили добре повечеряти. Ми впевнені, що вихованці мають неабиякий апетит, тому вирішили їх нагодувати за стародавнім українським звичаєм. І в той час як проводився сам захід, комендант гуртожитку №3 Пільгуй Олександр Валентинович, готував смачний подарунок для них. А наприкінці свята була організована вечеря українською кашею, приготовлена на відкритому вогнищі. Діти та дорослі після насиченого вечора були раді та задоволені таким звичаєм.

Захід пройшов на вищому рівні та надовго запам’ятається маленьким козачкам.

Білоус Іван, Алієва Лілія,

студентська рада гуртожитку №3