7 листопада 2015 року студенти університету взяли активну участь у загальноміській толоці, основною метою якої було наведення порядку у жемчужині м. Мелітополя – парку культури та відпочинку ім. М.Горького.

Активними учасниками екологічної акції були: діючий секретар міськради, в.о. мера С.А. Мінько та студентство міста.

Студенти факультетів АТЕ, ЕтаБ та ІКТ прибирали територію парку від листя та сміття поблизу «Колеса огляду», студенти факультету ЕтаБ навели порядок на «Поляні Казок», а студенти МТФ та ЕнФ перекопали центральні клумби.

Адміністрація парку висловила вдячність студентству університету за плідну роботу, підготовку парку до зими та активну життєву позицію. Наприкінці акції керівництво парку для всіх учасників організувало чаювання.

Мелітопольський міський парк культури і відпочинку імені М.Горького є головним міським парком Мелітополя і пам’ятником садово-паркового мистецтва. Інтерес викликає різноманітність дерев, що ростуть у парку, захоплюючих атракціонів і «Поляна Казок». Ця паркова зона має важливе значення в культурному житті городян.

Парк було закладено у 1927 році. Склав проект парку головний лісничий Старобердянського лісництва Алексєєв Іван, ним же були надані для посадок саджанці.

Розбитий парк був на пустирі і всі відведені парку сім гектарів міські жителі перекопували вручну. До 1934 року парк збільшився до 27 га, і на його території була вибудувана літня естрада та обладнано дитячий майданчик.

Через три роки в парку відкрили Мелітопольську дитячу залізницю ім. Лазаря Кагановича. Ця залізниця могла похвалитися не тільки паровозом і складом із шести вагонів, але і двома станціями та депо. Про зруйнованої в роки Другої Світової війни залізниці сьогодні нагадує тільки корпус гімназії, що розташувався в колишньому приміщенні станції «Піонерська». Після закінчення війни парк відновили. У 60-70-х рр. минулого століття був проведена велика робота із благоустрою парку.

У парку росте приблизно п’ятдесят видів дерев і тридцять видів чагарників. Деякі з дерев мають приблизно 80-річний вік. З екзотичних рослин тут зустрічаються маклюра помаранчева, тис ягідний, церцис європейський, форзиція поникла.