9 травня – День Перемоги над фашистською Німеччиною у Другій світовій війні, є одним з найголовніших свят для країн усього світу. Щороку українці вітають ветеранів Великої війни з перемогою, висловлюючи їм теплі слова вдячності.

За традицією у Мелітополі в цей день багато хто йде до «Братського кладовища», щоб ушанувати пам’ять загиблих солдатів, поклавши квіти до Вічного вогню.

30 квітня 2016 року  доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ  Михайловим В.В.  для студентів 1-го курсу факультету економіки та бізнесу  була підготовлена і проведена екскурсія, присвячена Дню пам’яті та примирення, відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Студенти ТДАТУ відвідали пам’ятники студентам і викладачам МІМСГу – воїнам Другої світової війни, Герою Радянського Союзу Малюзі М.С., героям-підпільникам та меморіальний комплекс «Братське кладовище».

У ході екскурсії студенти отримали цікаву інформацію про хід Мелітопольської визвольної операції, дізналися про подвиги мелітопольців-героїв Другої світової війни.

Кафедра суспільно-гуманітарних наук