Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» щороку проводить конкурс патріотичного спрямування «Я – Українка». Цього року тематикою конкурсу були українські традиції.

Цього річ п’ятий, ювілейний конкурс зібрав 35 найчарівніших студенток із Запорізької області для того, щоб повною мірою розкрити найкращі риси української жінки: красу, розум, талант, грацію, вроду, любов до рідної землі, до України.

Студентки Таврійського державного агротехнологічного університету завжди беруть активну участь у даному конкурсі. Цього року захищала честь рідного університету студентка 4-го курсу факультету економіки та бізнесу, голова студентського профбюро університету Бончужна Єлизавета.

Протягом п’яти конкурсних днів дівчата брали участь у майстер-класах та тренінгах, разом із волонтерами м. Запоріжжя наліпили вареників для військовослужбовців та подарували концертну програму, представлення своїх творчих талантів у військовій частині. Фіналістки конкурсу відвідали спеціалізовану школу інтернат № 7 з волонтерською групою “AngelS” та подарували дітлахам справжнє свято.

Протягом півфіналу дівчата показували свої творчі та інтелектуальні здібності, брали участь у тематичних фотосесіях. Після проведення цих конкурсів дівчата розділилися на півфіналісток та фіналісток.

За звання «Міс Українка – 2017»  мали право поборотися лише 12 дівчат. 14 березня відбувся фінальний гала-концерт. БК «Орбіта» дружелюбно приймав гостей, друзів та всіх бажаючих, хто прийшов подивитися на цю вражаючу подію.

Вечір розпочався з візитного дефіле півфіналісток. Далі на сцену виходили і самі фіналістки. У фіналі конкурсу учасниці представили візитку «Жива традиція». У дефіле у вечірніх сукнях «Жіноча врода багатство України» дівчат супроводжували військовослужбовці – учасники антитерористичної операції. Родзинкою заходу став флешмоб, присвячений українським добровольцями.

Бончужна Єлизавета наполегливо захищала честь рідного ТДАТУ та отримала звання фіналістки обласного конкурсу патріотичного спрямування «Я – Українка 2017», майстерно показавши свої таланти, розум та красу.

Вітаємо фіналістку обласного конкурсу «Я – Українка!» Бончужну Єлизавету із гарним виступом! Бажаємо успіхів та нових перемог!