16 вересня 2015 р. за ініціативою студентських рад МТФ та ФЕБ було проведено кураторську годину, присвячену героїзму українських військових в зоні проведення АТО.

На захід до Центру культури та дозвілля були запрошені викладачі, що служили у зоні АТО. Кураторську годину розпочали із вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.

Перед студентами із розповідями виступили учасники антитерористичної операції, викладачі нашого університету Плаксін Олег Анатолійович та Зуєв Олександр Олександрович.

Усім воїнам АТО було присвячено патріотичні пісні та вірші у виконанні студентів МТФ та ФЕБ.

Щиро дякуємо нашим героям за відвагу, мужність та героїзм, за мирне небо над нашими домівками і бажаємо якнайшвидше повертатись додому живими та з Перемогою!

Студентська рада МТФ та ФЕБ