22 грудня 2015 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулось урочисте вручення військових квитків студентам, які пройшли навчання на військовій кафедрі у м. Запоріжжі.

На урочистий захід, що відбувся вперше у стінах університету, були запрошені представники Мелітопольського воєнного комісаріату.

Усіх присутніх студентів привітав проректор з НПР Ломейко О.П., який акцентував увагу на тому, що для університету це важлива подія у нелегкі часи для нашої держави.

У 2012 році Таврійський державний агротехнологічний університет підписав угоду з однією з військових частин м. Запоріжжя щодо підготовки на військовій кафедрі студентів, які бажають отримати військову професію. Студенти більш ніж 2 роки кожного тижня їздили до Запоріжжя на заняття з військової підготовки.

Минулого року звання офіцера – молодшого лейтенанта отримали 15 студентів ТДАТУ, у 2015 році – 16 осіб, наступного року планується випустити 20 офіцерів. Набір охочих студентів на військову кафедру відбуватиметься і надалі.

Представник воєнного комісаріату Прокопець В.М. в урочистій обстановці під оплески присутніх вручив 10-ти студентам ТДАТУ військові квитки молодшого лейтенанта. Він подякував хлопцям, що обрали чоловічий шлях у житті, та зазначив, що технічні та артилерні спеціальності дуже затребувані. Студенти, навчаюсь за технічними спеціальностями у ТДАТУ, вивчали воєнну техніку вже із певними набутими знаннями, і в результаті нелегкого освітянського шляху мають не тільки технічну, а й військову освіту.

Багато студентів вирішили будувати кар’єру військового. Три студенти із 16 вже проходять службу у Збройних силах України, і один – у силових структурах.

Студенти висловили подяку своїм викладачам військової кафедри, а також безпосередньо куратору військової підготовки у ТДАТУ – начальнику військово-мобілізаційного відділу Крутікову Павлу Леонідовичу, який разом з керівництвом університету надав можливість та певну допомогу в отриманні військової спеціальності.

Олеся Данилюк, прес-служба університету

Фото Ганни Бовкун

“МТВ-плюс Мелітополь”: Студенти ТДАТУ стали офіцерами (відео)