21 серпня 2015 року у м. Мелітополі традиційно відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

В урочистостях взяли участь керівництво міста, військовослужбовці, представники трудових колективів, громадські організації, прогресивна молодь. Співробітники та студенти ТДАТУ також взяли активну участь у відзначенні державних свят.

З Днем Державного Прапора жителів Мелітополя привітав в.о. мера С.А. Мінько та разом з військкомом Олександром Лушніковим в урочистій обстановці вручили нагрудні знаки «Учасник АТО» 39 військовослужбовцям, які захищали суверенітет нашої держави в зоні АТО.

На флагштоку в центрі міста бійці АТО підняли Державний Прапор. У почесній варті з українськими прапорами стояли і студенти ТДАТУ, серед них – студенти факультету інженерії та комп’ютерних технологій: Кондаков Іван, Сич Микита, Куруоглу Олександр, Лазарев Максим, Славов Юрій.

Деканат факультету ІКТ висловлює подяку нашим студентам за активну громадську позицію!

На завершення свята вихованці танцювальних колективів міста влаштували яскравий флешмоб, зобразили в хореографічній постановці національний букет і національний прапор України.

Після цього представники міської влади поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка та меморіалу пам’яті екіпажу ІЛ-76, який загинув у АТО.

Заст. декана з ОВР факультету ІКТ Антонова Г.В.