11 листопада 2015 року в рамках виховної роботи викладачами кафедри фінансів і кредиту було організовано зустріч студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит» з майором Снєгірьовим Сергієм Валерійовичем – старшим офіцером відділу по роботі з особовим складом 25 Гвардійської авіаційної бригади.

Сергій Валерійович розповів про організацію роботи авіабригади, її основне призначення та функції; розкрив особливості та характеристики літаків, що є у розпорядженні авіабригади. Найбільш цікавими були відеоролики, у яких розповідалось про участь мелітопольських пілотів в операціях по перевезенню палива «Північний сокіл» у Гренландії; про участь екіпажів ІЛ-76 у проведенні АТО.

Студенти із захопленням слухали інформацію про мужніх та сильних духом підкорювачів неба, про надскладні умови, в яких їм доводиться виконувати свою роботу.

Наприкінці зустрічі всі зійшлись на думці, що лише сильні підкорюють небо, а деякі фінансисти – ще більше закохались у свою майбутню професію.

Дякуємо майору Снєгірьову Сергію Валерійовичу за проведену годкурину патріотичного виховання!!!!