29.01.2020 р. об 11.20 в ауд. 1.127 відбулися організаційні збори зі студентами заочної форми навчання ОС «Магістр» щодо проведення Державної атестації. На зборах виступив керівник ННІ ЗУП доцент Галько С.В., який проінформував, що у період з 29.01.2020 р. по 07.02.2020 р. відповідно до графіку освітнього процесу відбудеться Державна атестація у вигляді комплексного державного кваліфікаційного екзамену  (КДКЕ)  за 11-ма спеціальностями. Буде працювати 11 екзаменаційних комісій. До складання екзамену допущено 355 студентів ОС «Магістр» заочної форми навчання.  Головами екзаменаційних комісій призначені відомі фахівці у відповідній галузі, доктори наук, професори. Студентам доведені графік і процедура складання КДКЕ. Керівник ННІ ЗУП побажав всім випускникам успішного складання КДКЕ  та запропонував отримати другу повну вищу освіту за іншою спеціальністю у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. На завершення всі бажаючі студенти поставили запитання. Збори пройшли жваво та у діловій обстановці.

Відділ заочної освіти ННІ ЗУП