Майбутні ресторатори ТДАТУ переймали досвід від досвідчених фахівців

Традиційно одне з занять з дисципліни «Вступ до фаху та основи гостинності» для студентів спеціальності «Готельно-расторанна справа» проводить наш ментор, директор і власник ресторану «Пан і пані» Олена Рудченко. Днями до неї завітали майбутні ресторатори Таврійського ДАТУ разом з професором Олесею Прісс та асистентом Аллою Ангеловською.

Школа Волонтерства у Мелітополі

Школа Волонтерства — це національна навчальна програма для всіх, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста.

Валерій Газаєв – найкращий спортсмен 2021 року з неолімпійських видів спорту в обласному конкурсі «Sport Star 2021»

За ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації на території парку «Дубовий Гай» у спортивно-розважальному комплексі “Sunrise Park” (м. Запоріжжя) з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні вп’яте відбулася урочиста церемонія нагородження найуспішніших і титулованих спортсменів, кращих команд і тренерів регіону з олімпійських та неолімпійських видів спорту «Sport Star 2021»

Ласкаво просимо до сім’ї ФЕБчиків. Для першокурсників факультету відбувся квест

16 вересня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для студентів факультету економіки та бізнесу пройшов традиційний яскравий та дуже цікавий «Квест першокурсників». Це насичений захід, який кожного року готує студентська рада факультету за для знайомства з майбутніми фахівцями у сфері економіки та бізнесу.

Новини з коледжів. Участь викладачів та студентів ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» у Всесвітньому дні прибирання

14 вересня 2021 року викладачі, лаборанти та здобувачі освіти ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» коледжу долучились до участі у Всесвітньому дні прибирання.

Екскурсія студентів МТФ на завод «Мотор Січ»

15 вересня 2021 року зав. кафедри ТКМ доцент Олег Пеньов, ст. викладач Олександр Колодій, доцент Віталій Черкун, навчальний майстер каф. ТКМ Наталя Гулевська, керівник Центру кар’єри та працевлаштування ТДАТУ Наталя Ругно, та студенти кураторськаої групи 22САІ, 23САІ та 31 АІ побували на заводі «Мотор Січ», м. Запоріжжя.