02Середа Захар, випускник магістратури ТДАТУ 2008 року, закінчив магістратуру ESAd’Anger, Вищої сільськогосподарської школи в м. Анже, Франція. Проходив виробничу практику на підприємстві “Лакталіс”, у фермерських господарствах Франції. Працює у франко-української компанії на керівній посаді.

Горбік Марина, випускниця  магістратури ТДАТУ 2009 року за спеціальністю “Обладнання для переробки сільгосппродукції”. Пройшла шлях від учасниці закордонних практик до навчання у Франції у магістратурі ESAd’Anger, Вищої сільськогосподарської школи в м. Анже, яку закінчила у 2011 року.

04

Зеніна Євгенія, випускниця магістратури ТДАТУ факультету економіки та бізнесу, спеціальность “Eкономіка підприємств”. Закінчила магістратуру ESAd’Anger, Вищої сільськогосподарської школи в м. Анже, Франція, за спеціальністю “Торгiвля i міжнародні ринки”.  Працює менеджером з експорту саджанців і підщеп плодових культур у м.Тулуза, Авіньйон, Франція.

06

Ольга Філіппенко, випускниця магістратури ТДАТУ 2011 року за спеціальністю “Екологія та захист навколишнього середовища”, учасниця французьких міжнародних програм “Sésame” та  FEFU. Проходила стажування в галузі сільського господарства  Франції. Пройшла багаторівневі стажування від фермерського господарства до великих підприємств. Навчаючись в магістратурі за напрямом “Управління постачанням аграрних галузей ” Політехнічному Інституті LaSalle Beauvais,  проходила практику  і виконувала обов’язки асистента  директора департаменту міжнародних відносин (травень-липень 2014). Займалася питаннями розвитку міжнародних проектів у сільськогосподарському секторі та секторі здорового харчування; логістикою (адміністративні завдання, зв’язки з громадськістю в рамках служби LINC; курирувала перебуванням на території інституту групи студентів з Філіппін; організовувала і супроводжувала освітньої поїздки інтернаціональної групи студентів в регіон Бордо, делегації з Колумбійського університету.

У Компанії  Label Place, Париж, яка займається експортом продуктів харчування класу люкс в російськомовні країни Ольга Філіппенко обіймала посаду менеджера  по імпорту-експорту(січень – травень 2015). Виконувала обов’язки з пошуку  імпортерів продуктів харчування в Східній Європі та Росії. Займалась редакціей маркетингових матеріалів англійською, французькою та російською мовами. Здійснювала комерційні переговори та управління замовленнями та імпорт-експортними операціями. Зарекомендувала себе як досвідчений перспективний менеджер. За час роботи нею було здійснено: Укладення договору з великим виробником прохолодних напоїв для поставок до Вірменії; підписання договору з італійським виробником продуктів з каштана Fratelli Castellino; імпорт до Франції органічних пластівців каштана і борошна каштана; підписання договору з компанією Gaia; імпорт Фоніо з Західної Африки.

У 2015 р. закінчила магістратуру Політехнічного Інституту LaSalle Beauvais 9 січня 2016 року та отримала міжнародний диплом магістра.  Працевлаштовується у Парижі.

07 kasКас’янов Віктор, випускник магістратури ТДАТУ 2014 року механіко-технологічного факультету за спеціальністю “Механізація сільського господарства”. У 2016 році закінчив магістратуру Політехнічного Інституту ЛяСаль Бове за напрямком “Управління постачанням аграрних галузей ” та получив другий диплом магістра. Активний учасник французьких міжнародних програм, запропонованих  FEFU. Проходив стажування в галузі сільського господарства Франції. Пройшов багаторівневі стажування від фермерського господарства до великих підприємств, таких як GAEC des Touches, GYRAX, COLLIN Frères, Франція. Висококваліфікований інженер-механік, досвідчений менеджер по ставкам сільгосптехніки марки Massey Ferguson, Сlaas, John Deere.

11Блашко Тетяна, відмінниця, учасниця міжнародної програми подвійного диплому магістра Таврійського державного агротехнологічного університету за спеціальністю “Економіка підприємств” та за спеціальністю магістратури “Менеджмент сільськогосподарських поставок” Політехнічного інституту “LaSalle Beauvais”. Стажувалася на французьких підприємствах за програмою Федерації Обмінів Франція –Україна. З 16-ти місяців у Франції, 8 місяців склали стажування у великих міжнародних компаніях. Співпрацювала  з європейськими партнерами менеджером по поставкам холодильних установок для зберігання фруктів та овочів. 9 січня 2016 року отримала європейський диплом магістра, працює у м. Одеса топ менеджером у міжнародній компанії Wildix, що спеціалізується на розробці рішень у сфері IP-телефонії та уніфікованих комунікацій.

13 kotКотенко Світлана, випускниця магістратури за спеціальністю “Економіка підприємств”, учасниця міжнародної програми подвійного диплому магістра Таврійського державного агротехнологічного університету та за спеціальністю магістратури “Менеджмент сільськогосподарських поставок” Політехнічного інституту “LaSalle Beauvais”. Пройшла стажування на французьких підприємствах за програмою Федерації Обмінів Франція –Україна. Під час навчання проходила практику на підприємствах SARL Le Ranch des Lacs (2011-2012), EURL Gatel (2013), GAEC des Touches (2013).

16 trОлена Трачук, випускниця магістратури ТДАТУ 2013 року за спеціальністю “Фінанси і кредит”,  брала активну участь у програмах міжнародних обмінів: пройшла 5-ті місячне стажування у США –  AC FRANCS (Jackson, New Jersey, United States of America) 05.2010-09.2010 та у Франції : 2-х місячне стажування з організації продаж козячого сиру на сироварні TAILLEFER FRANCIS (Beaumont) та роботи з клієнтами на ринку  (2012 р), 3-х місячне стажування в бухгалтерії Центра управління CERFRANCE (Mignaloux-Beauvoir) у 2013 р.  У 2015 році отримала стипендію французького уряду для навчання в магістратурі Master1 Університету Paris Sud XI за спеціальністю “Фінанси” Паріж, Франція.

18_gonchГончаренко Євген, випускник магістратури Таврійського державного агротехнологічного університету 2015 року механіко-технологічного факультету за спеціальністю “Механізація сільського господарства”. Президентський стипендіат 2013-14 р.

Двічі проходив сільськогосподарські стажування на підприємствах Франції, брав участь у конкурсному відборі за програмою подвійного диплому на навчання в Політехнічному Інституті ЛяСаль Бове. Пройшов шлях від учасника закордонних практик до навчання у Франції. Допитливість, цілеспрямованість, наполегливість, сила волі  допомогли  Євгену досягти здійснення мрії та вступити до престижного французького університету. В 2015 році дипломований інженер-механік поступив в 2-х річну магістратуру  MATEA «Техніко-економічне управління сільськогосподарською технікою» AgroSup Dijon – Вищого Національного Інституту аграрних наук, продовольства і навколишнього середовища в місті Діжоні у Франції.

22_butАнгеліна Бут-Галкіна, випускниця бакалаврату ТДАТУ 2012 року за спеціальністю “Маркетинг”, приймала участь у міжнародної програмі, запропонованої Федерацією Обмінів Франція – Україна. На даний час здобуває другу вищу освіту у Польщі в магістратурі за напрямком “Міжнародний бізнес та управління проектами” в Університеті інформаційних технологій  міста Рзежова. У 2014 році виграла Інвестиційний конкурс з Трейдингу та отримала Міжнародний диплом за кращий проект. Проходить практику в одному з польських банків.

Вовк Артур, випускник магістратури ТДАТУ 2012 року за спеціальністю “Маркетинг”, учасник французьких міжнародних програм. Проходив стажування в галузі сільського господарства  Франції. Пройшов багаторівневі стажування від фермерського господарства до великих підприємств, таких як S.A.R.L Ribourgeon, Pressac (2009), Maїsadour (2009), E.A.R.L. SEREXPRO, Coulombiers (2010), SYNGENTA SEEDS, Angers (2011).

З 2012р. працює на французькому приватному підприємстві Biotek Agriculture в м. Тернопіль, Україна на посаді топ менеджера – агротехніка. Навчається в аспірантурі і готується до захисту дисертації. З 2014р. призначений на посаду директора підприємства Біотек Агрікюльтюр Україна.  З грудня 2015 по грудень 2016 підвищує свою кваліфікацію, проходячи довгострокове стажування на підприємстві Biotek Agriculture у місті Saint-Pouange Франції.

Детальну інформацію про умови проходження закордонної практики та навчання за програмою подвійного диплому дізнавайтеся у відділі міжнародних зв’язків чи на сайті http://www.tsatu.edu.ua/vmz/