1. Висловлюю слова подяки колективу університету за чудову матеріально-технічну базу навчального закладу, високий рівень фахівців народного господарства. Бажаю всім творчих успіхів!

Випускник 1972 р., народний депутат України ІІ та ІІІ скликання Снігач А. П.

2. Вельмишановні колеги, освітяни-аграрії! З великим задоволенням познайомився з розмаїттям насиченого життя Славетного Університету! Дуже цікаві зустрічі відбулися зі студентським активом, які репрезентували засади самоврядування. Багато думок виникло після спілкування з науковими керівниками студентів. Саме знайомство з життям та діяльністю Університету надихає на впевненість, що усі негаразди в країні пройдуть, а життя студентів, викладачів, співробітників та керівництва ВНЗ обов’язково гарантує нам щасливе майбуття! Хай усім щастить!

Проф. Мовчан О.М. (Міністерство освіти і науки України)

3. Брали участь у І МНПК, знайшли можливість відвідати музей історії ТДАТУ. Отримали величезне естетичне і пізнавальне задоволення від знайомства з багатою історією ВНЗ. Зворушені тою увагою і тією любов’ю, які виявляють до ТДАТУ його співробітники.

Делегація Сумського національного аграрного університету

4. ТДАТУ – це справжня кузня кадрів.

Сиващенко С.М.

5. Висловлюємо щирі слова подяки рідному інституту! Бажаємо процвітання, підтримки з боку держави.

Із вдячністю за отримані знання, випускники 1983 р., 59-М група.

6. Випускники 31 випуску інженерів-механіків щиро дякують професорсько-викладацькому складу навчального закладу за висококваліфіковану підготовку фахівців агропромислового комплексу. За 40 років виробничої діяльності наш курс високо ніс прапор випускника МІМСХ. Інститут завжди був нашою гордістю і совістю, а це найглибше і значиме, що пов’язує нас в цьому житті. Ми любимо свій навчальний заклад таким, яким він є. І, щоб не сталося, любов цю зберігаємо і несемо крізь роки.

З найкращими побажаннями, випускники 1968 р.

Чіков А.М., Февка Н.Л., Левченко Л.І.,

Коссе І.Х., Чекмак В.А., Проценко В.С. та ін.

7. Процвітання, руху, постійного підвищення майстерності, гарних студентів!

В.І. Пастухов, ХНТУСГ ім. Петра Василенка

8. Колишній КВН-щик і СТЕМ-овець Геннадій Хілько (механік, випуск 1976 р.) пам’ятає інститут як кращі роки життя, і не тільки тому, що був молодий, а тому що в подальшій житті не бувало вже стільки веселощів, завзяття, безпосередності… Якщо теперішні студенти вміють жартувати так, як жартували ми, то значить ще не все так погано, як здається. Життя продовжується! Пам’ятаю всіх викладачів і однокашників. Успіху і процвітання Університету! Ох, як хочеться в спорттабір!!!

 

9. Бажаю Таврійському державному агротехнологічному університету процвітання на науково-педагогічній ниві!

К.е.н. Національного університету біоресурсів і

природокористування України О.М. Файчук

10. Під великим враженням від побаченого у музеї історії університету. Щиро бажаю процвітання та руху до нових висот, а колективу університету щастя, здоров’я та нових успіхів на благо нашої держави.

З повагою, ваш земляк академік АПН України,

д.т.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України,

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки А.М. Гуржій.

11. Ми, випускники МІМСГу 1982 р., були дуже раді зустрічі в стінах рідного ВНЗ. Приємно було згадати всі студентські роки з 1976 по 1982 рр. Велика вдячність колективу викладачів, які вивели нас в люди. Успіхів Вам, дорогі викладачі!

З повагою, випускники Гаркуша Н.М., Олейніков А.К.,

Лобанов А.Р., Шевельов Н.М., Охтирський В.П. та ін.

12. Велике спасибі кафедрі АЕП і всьому викладацькому складу ТДАТУ.

Бульченко О.О.

13. Хочу сказати, що я радий і щасливий, що навчався у цьому прекрасному ТДАТУ. Тут я провів свої кращі роки! Знайшов багато друзів, дізнався багато нового. Висловлюю високу подяку всім викладачам і співробітникам Університету. Також я хочу сказати, що саме тут навчаються найкрасивіші дівчата і хлопці. Тут я зустрів свою дівчину Ольгу Бойко, яку я дуже сильно кохаю, з нею життя здається казкою. Я щаслива людина. Думаю, ми зі своїми одногрупниками ще не раз тут зустрінемося. Бажаю всім знайти хорошу роботу, а ще щастя, здоров’я міцного і кохання!

Німченко Максим

14. Бажаю Таврійському університету процвітання, досягнень, вдячних студентів! І тільки хороших новин!

Головний редактор «Аграрного бюлетеня» Зайцева Юлія

15. Висловлюю щиру подяку колективу Університету і особливо ректорату за множення хороших традицій МІМСХ. Бажаю колективу успіхів у підготовці кадрів для аграрного комплексу країни.

Двічі Герой соціалістичної праці, Герой України

Моторний Дмитро Костянтинович

16. Було дуже приємно повернутися в студентські роки, побачити знайомі обличчя. Дуже радий за факультет електрифікації, який займає гідне місце в освіті і науці, і який я закінчив у 1977 році.

Д.т.н., професор Дніпропетровського державного

аграрного університету Тищенко С.С.

17. Відвідавши прекрасний музей університету, в котрий раз переконався, що це КУЗНЯ кадрів для нашої країни і області. Вихідці університету – професіонали з Великої літери і гордість Запорізької Землі. Так тримати. Успіхів, благополуччя, миру, єдності.

З повагою, Голова Запорізької обласної ради Межейко В.І.

 

18. Дуже дякую директору музею історії університету Ганні Петрівні за змістовну екскурсію. Всіх благ Вашому університету.

Д.т.н., професор, академік ІАІ,

Заслужений винахідник України,

Гевко Роман (Тернопільський національний

економічний університет)

19. Изменения, которые произошли с момента окончания института в 1965 году, впечатляют. Институт стал университетом, ведущим ВУЗом страны. В лучшую сторону изменились учебные корпуса (их стало намного больше), библиотека, столовая, аудитории, двор университета (обилие зелени, деревьев, цветов радует глаз). Мы горды за университет, за нашу «Альма-матер». Наш ВУЗ – гордость Украины, это не только наш отзыв,  это отзыв руководителей всех уровней АПК Украины. Говорим спасибо ректорату, профкому, музею университета за теплый прием, за гостеприимство, за память…

По поручению выпускников 1965 года:

Гончаров В.П., Овсянников А.И., Чайкин А.И.,

Номеровский В.В., Турецкий М.П., Зуев В.И.,  

Луценко Ф.С., Неделько П.М., Пальчик А.Т.

20. Интересно увидеть, как развивается место, где ты провел несколько  лет, интересных лет своей жизни.

Студент в отставке. Агроном 2009-2013 гг.

21. Встреча с молодостью через 45 лет, все помним, знаем, но в другом измерении. Хочу выразить глубокую благодарность администрации университета за организацию встречи, за данные знания, которые явились стержнем в дальнейшей жизни.

С уважением, студент 12 группы 1971 г. выпуска

Сушко Николай Петрович

22. Мы, выпускники МИМСХа 1966 г., сердечно рады приему нас в стенах Университета. Нас не забыли. И мы не забываем родной ВУЗ. Счастья Вам и успехов в процветании.

Юдовинский В.Б.

23. Приїхали переймати досвід в організації музейної справи. Вражені якістю експозицій, їх різноманіттям, естетичним оформленням. Велике спасибі зав. музея Анні Петрівні за змістовну екскурсію, досвід. Бажаємо успіхів! Так тримати!

Викладачі ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

24. Спасибо огромное Таврическому государственному агротехнологическому университету за теплый и радушный прием, увлекательную экскурсию. Приятно удивлена красотой Вашей территории, богатой историей. Желаю успехов и процветания!

С ув., Центр содействия трудоустройству ЗНТУ

25. Задоволений зустрічі з рідним навчальним закладом. Це зразок для виховання спеціалістів для процвітання нашої неньки України.

Герой України, Двічі Герой соціалістичної праці

Дмитро Моторний

26. Спасибо моей родной, дорогой Академии, за прекрасные студенческие годы (1997-2002 гг.). Спасибо всему преподавательскому составу за образование, за лучшие годы! Желаю ТГАТУ процветать и по-прежнему дарить образование молодому поколению.

С уважением, студент факультета энергетики

Тимофеев Александр