Творимо сьогодення – крокуємо в майбутнє

 

ректор фото

Ректор ТДАТУ д.т.н., професор,

член-кореспондент НААН України

КЮРЧЕВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного прошов майже 90-літній шлях і сьогодні посідає гідне місце серед університетів України, готує фахівців з широкого спектру спеціальностей, має провідні позиції в аграрній освіті.

Освітні, наукові та виховні традиції – це основа, без якої ми  не змогли би говорити про здобутки і розвиток. Ми пишаємося тим, що з числа наших випускників вийшло 7 Героїв: Герой України, Герой Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці. Ім’я одного з них – Дмитра Моторного, Героя України, двічі Героя Соціалістичної праці, корифея аграрної галузі, сьогодні носить наш навчальний заклад.

Низький уклін і велика шана усім керівникам нашого вищого навчального закладу, які в різні роки внесли свій вагомий внесок у розвиток університету. Завдяки їх зусиллям з’являлися нові навчальні корпуси, укріплювалася матеріально- технічна база кафедр, будувалися корпуси, гуртожитки, їдальня, бібліотека, центр культури та дозвілля, а також спортивно-оздоровчий комплекс «Салют» на березі Азовського моря.

Золотим фондом університету є науково-педагогічні працівники, які впродовж всього існування навчального закладу забезпечували високий рівень підготовки фахівців для різних галузей економіки України. Завдяки їм, наші випускники стали відомими не тільки в місті та області, а й далеко за межами нашого регіону.

Співробітники університету, кожний на своєму місці, повсякденною працею забезпечують розвиток університету.

Ми пишаємося нашими студентами! Своїм прагненням до навчання вони примножують здобутки нашого університету на різноманітних олімпіадах, конкурсах, у художній самодіяльності і спорті.

Наші випускники є гордістю нашого навчального закладу! Серед них багато громадських діячів, керівників-господарників, талановитих учених. Завдяки їхній наполегливій праці в різних галузях економіки України, вони примножують здобутки нашої держави, підтримують імідж і славу своєї alma mater. Трудові досягнення випускників назавжди залишаться в історії навчального закладу.

Україна завжди була й залишається хліборобською державою. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. На допомогу напруженій хліборобській праці завжди приходили наука, техніка і поезія природи. Лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально зміцнити потужність і конкурентоспроможність вітчизняного сільськогосподарського виробництва.

Сьогодення – відповідальний період розвитку незалежної України. Підготовка кадрів для різних галузей економіки України – відповідальна і почесна місія Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Головна мета діяльності ТДАТУ – забезпечення найвищої якості підготовки сучасного фахівця. Використання в університеті сучасних методів навчання, з акцентом на практичну підготовку, його здатність бути завжди готовим відповідати вимогам часу, сприяє конкурентоспроможності наших випускників. А це – головна, найвища винагорода для навчального закладу.

Ми пишаємось нашим університетом і хочемо, щоб всі знали – двері його будуть завжди відкриті для порядних, талановитих людей, які вирішили присвятити своє життя дуже важливій справі продовольчого забезпечення України.