Творимо сьогодення – крокуємо в майбутнє

 

ректор фото

Ректор ТДАТУ д.т.н., професор,

член-кореспондент НААН України

КЮРЧЕВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Ювілей університету – це важлива нагода ще раз повернутися до славетних традицій навчального закладу, вшанувати тих, хто доклав зусилля до його становлення, його наукової слави.

Освітні, наукові та виховні традиції – це основа, без якої ми б, напевно, сьогодні не змогли б говорити про здобутки і розвиток. Ми пишаємося тим, що з числа наших випускників вийшло багато громадських діячів, керівників-господарників, талановитих учених.

Низький уклін і велика шана усім керівникам нашого вищого навчального закладу, які в різні роки внесли свій вагомий внесок у розвиток університету. Завдяки їх зусиллям з’являлися нові навчальні корпуси, укріплювалася матеріально- технічна база кафедр, будувалися корпуси, гуртожитки, їдальня, бібліотека, центр культури та дозвілля, а також спортивно-оздоровчий комплекс «Салют» на березі Азовського моря.

Золотим фондом університету є науково-педагогічні працівники, які впродовж всього існування навчального закладу забезпечували високий рівень підготовки фахівців для різних галузей економіки України. Завдяки вам, шановні викладачі, наші випускники стали відомими не тільки в місті та області, а й далеко за межами нашого регіону.

Особлива вдячність усім співробітникам університету, які кожний на своєму місці повсякденною працею забезпечують розвиток університету. Велика подяка усім вам! Ми пишаємося нашими студентами!

Своїм прагненням до навчання ви примножуєте здобутки нашого університету на різноманітних олімпіадах, конкурсах, у художній самодіяльності і спорті.

Шановні випускники! Ви є гордістю нашого навчального закладу! Завдяки вашій наполегливій праці в різних галузях економіки України, ви не тільки примножуєте здобутки нашої держави, але й підтримуєте імідж і славу своєї alma mater. Трудові досягнення випускників назавжди залишаться в історії навчального закладу.

Серед наших випускників – наша гордість, Дмитро Костянтинович Моторний – двічі Герой Соціалістичної Праці, Герой України, ім’я якого присвоєно ТДАТУ у 2019 році.

Україна завжди була й залишається хліборобською державою. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. На допомогу напруженій хліборобській праці завжди приходили наука, техніка і поезія природи. Лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально зміцнити потужність і конкурентоспроможність вітчизняного сільськогосподарського виробництва.

Сьогодення – відповідальний період розвитку незалежної України. Підготовка кадрів для різних галузей економіки України –відповідальна і почесна місія Таврійського державного агротехнологічного університету.

Головна мета діяльності ТДАТУ – забезпечення найвищої якості підготовки сучасного фахівця. Використання в університеті сучасних методів навчання, з акцентом на практичну підготовку, його здатність бути завжди готовим відповідати вимогам часу, сприяє конкурентоспроможності наших випускників. А це – головна, найвища винагорода для навчального закладу.

Ми пишаємось нашим університетом і хочемо, щоб всі знали – двері його будуть завжди відкриті для порядних, талановитих людей, які вирішили присвятити своє життя дуже важливій справі продовольчого забезпечення України.