Спортивний клуб ТДАТУ «Таврія-університет»
Базовими спортивними секціями протягом останніх років являються наступні:
- атлетична гімнастика (атлетизм);
- важка атлетика;
- волейбол;
- баскетбол;
- гирьовий спорт;
- футбол;
- вільна боротьба;
- аеробіка;
- настільний теніс;
- гандбол.
Основні спортивні заходи спортивного клубу «Таврія-університет» кафедри фізичного виховання і спорту є: проведення спартакіад серед студентів і співробітників університету та організація участі спортсменів університету у спортивних змаганнях різного рівня.
На рівні міста колектив університету щорічно є кращий як в міській спартакіаді, так і на першості міста. Перші місця було виборено в змаганнях з таких видів спорту: волейбол, футбол, вільна боротьба, гирьовий спорт, пауерліфтинг, баскетбол та ряду інших.
Серед видатних досягнень спортивного клубу університету можна відзначити наступні:
- збірна команда університету по волейболу «Таврія-Університет» – призер чемпіонату України у вищій студентській лізі;
- представники студентської команди з пауерліфтінгу – переможці Кубку України серед студентів, призери Кубку України, чемпіонату України, чемпіонату Європи;
- представники студентської команди по гирьовому спорту – чемпіони та призери чемпіонату Світу, чемпіонату України серед юніорів, призери багатьох міжнародних змаганнях, переможці Всеукраїнських літніх спортивних ігор, багаторазові переможці чемпіонату області;
- представники команди університету з вільної боротьби – призери чемпіонату Європи, Кубку світу, Кубку України, переможці та призери декількох міжнародних турнірів, першості України серед юніорів;
Спортсмени університету у навчальному році були учасниками та стали призерами і переможцями ряду значимих спортивних змагань:
– міжнародних:
- Євенко Дмитро – чемпіонат світу з гирьового спорту в Греції;
- Голубничий Олександр – чемпіонат Європи з гирьового спорту в м. Керч (Україна);
- Гарда Євген – міжнародний турнір “Бахчисарайський фонтан” в м. Бахчисарай (Україна);
- Пономаренко Вадим – міжнародний турнір “Бахчисарайський фонтан” в м. Бахчисарай (Україна);
- Скорий Олександр – міжнародний турнір з боксу в м. Вінниця (Україна);
- Скорий Олександр – міжнародний турнір з боксу в м. Атирау (Казахстан);
- Скорий Олександр – міжнародний турнір з боксу в м. Уральськ (Казахстан);
- Кирпиньов Кирило – міжнародний турнір з вільної боротьби в м. Токмак (Україна).
– державних:
- Кудіков Денис – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
- Тіпенко Артем – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
- Черніков Максим – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
- Голубничий Олександр – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
- Тіпенко Артем – Кубок України з гирьового спорту в м. Харків;
- Глушенков Олексій – чемпіонат України з пауерліфтингу в м. Маріуполь;
- Глушенков Олексій – чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів в м. Кам’янець-Подільський;
- Глушенков Олексій – чемпіонат України з пауерліфтингу (жим лежачи) серед юніорів в м. Севастополь;
- Красненко Антон – чемпіонат України з волейболу (вища ліга);
- Куян Михайло – чемпіонат України з волейболу (вища ліга);
- Громов Сергій – чемпіонат України з волейболу (перша ліга);
- Гарда Євген – чемпіонат України з кікбоксінгу в м. Харків;
- Гарда Євген – всеукраїнський турнір з кікбоксінгу в м. Запоріжжя;
- Скорий Олександр – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя;
- Конюхов Роман – Кубок України з гирьового спорту в м. Харків;
- Шульов Олександр – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя
- Філіпенко Кирило – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя
- Разуєв Владислав – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя
- Дудкін Володимир – чемпіонат України з карате
– регіональних, обласних:
- Міщенко Сергій – чемпіонат Запорізької області з волейболу;
- Железний Олег – чемпіонат Запорізької області з волейболу;
- Шевченко Микола – Кубок Запорізької області з пауерліфтингу;
- Семенов Єгор – Кубок Запорізької області з пауерліфтингу;
- Карбівничий Роман – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
- Карбівничий Іван – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
- Глоба Олександр – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
- Сухомлинов Дмитро – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
- Єфименко Ельдар – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
- Єрмоленко Віталій – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
- Байков Юрій – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
- Кирпиньов Кирило – чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби;
- Скорий Олександр – чемпіонат Запорізької області з боксу;
- Шульов Олександр – чемпіонат Запорізької області з боксу;
- Філіпенко Кирило – чемпіонат Запорізької області з боксу;
- Разуєв Владислав – чемпіонат Запорізької області з боксу;
- Бурмистров Валентин – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу.
Протягом останніх років за підсумками загального заліку студентської спартакіади серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України ТДАТУ займає почесне місце в 10 перших серед 23 учасників, при цьому: збірна університету з волейболу (тренер – старший викладач МіщенкоАнатолій Дмитрович) – виборює І місце; збірна у-ту з вільної боротьби (тренер – викладач Русанов Валентин Олегович) – на 1 – 2-му місці; збірна ТДАТУ з гирьового спорту (тренер – заслужений тренер України, викладач Кубрак Сергій Іванович) – також на 1-2-му місці.