Студенти ТДАТУ переходять на дистанційне навчання

На виконання внесених змін до постанови КМУ від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендаційного листа Міністерства освіти і науки України №1/9-576 від 12.03.2020р

Екскурсія студентів факультету ЕКТ на ТОВ «Тепло-Мелітополь»

Сьомого квітня студенти 41ЕЕ та 12СЕЕ груп спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» разом з заступником декана факультету ЕКТ з ОВР Олександром Ковальовим, кураторами груп Мариною Постніковою та Сергієм Курашкіним, відвідали підприємство «Тепло-Мелітополь». Екскурсію було організовано сумісно з заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Іриною Волковою.

Акція «Обміняй цигарку на цукерку» від профбюро Таврійського ДАТУ

7 квітня на честь Міжнародного дня здоров’я активісти профбюро Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного провели щорічну акцію «Обміняй цигарку на цукерку». Мета акції – пропаганда здорового способу життя.

Активісти нашого Університету приймали гостей зі студентської ради Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ

Днями, на базі простору «Студентський Hub» відбулась зустріч студентських рад Таврійського агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного зі студентським активом ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ».

Шановний вступнику, обирай своє майбутнє разом із ТДАТУ (відео)

20 перспективних спеціальностей пропонує вступникам лідер вищої аграрної освіти України – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. До тих спеціальностей, яким багато років навчають у ТДАТУ, нещодавно додалися й нові: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Прикладна механіка» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн».