Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

ЗМІ про нас: липень 2018 року

Професійна підготовка майбутніх підприємців у ТДАТУ www.agroosvita.com 3.07.18 Екскурсія студентів ТДАТУ – майбутніх підприємців, на трикотажну фабрику міста www.agroosvita.com 3.07.18 Екскурсія студентів ФЕБ ТДАТУ – майбутніх підприємців, на перспективні виробничі структури міста www.agroosvita.com 3.07.18 Знайомство студентів факультету Економіки та бізнесу ТДАТУ з Мелітопольською ОДПІ www.agroosvita.com 3.07.18 Викладачі факультету інженерії та комп’ютерних технологій ТДАТУ– учасники Літньої […]

Науковці кафедри рослинництва ТДАТУ на “Дні поля – 2018”

«Міжнародні дні поля в Україні» – це ряд заходів, на яких відбувається демонстрація новітніх технологій вирощування від провідних селекційних та агрохімічних компаній на польових ділянках. Крім цього, випробовування техніки дає змогу учасникам на власні очі побачити досягнення аграрного сектору на сьогоднішній день. Також формат події передбачає семінари та презентації.

000
Депутатська діяльність ректора ТДАТУ: реконструкція дитячих майданчиків мікрорайону міста

Ректор ТДАТУ д.т.н., професор Кюрчев В.М. проводить велику роботу на громадських засадах. Він з 2010 року по теперішній час – депутат Запорізької обласної ради (ЗОР), член Президії ЗОР, голова постійної комісії «З гуманітарних питань» ЗОР.

ТДАТУ оголошує прийом до аспірантури та докторантури на 2018-2019 н.р.

Таврійський державний агротехнологічний університет оголошує прийом на конкурсній основі до аспірантури та докторантури на 2018-2019 навчальний рік. Інформація щодо спеціальностей, термінів та документів;  Обсяги підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру, докторантуру за рахунок бюджетного фінансування у 2018 році.

Студенти спеціальності «Маркетинг» відвідують промислові підприємства міста Мелітополя

Студенти першого та другого курсів спеціальності «Маркетинг» Таврійського державного агротехнологічного університету продовжують здобувати нові практичні знання. В рамках навчальної практики маркетологи відвідали одне з найбільш успішних промислових підприємств Мелітополя – завод «МЗТк» (торгова марка «ТУРБОКОМ»).

ТДАТУ – другий серед кращих університетів Запорізької області згідно з міжнародним рейтингом uniRank

Які найпопулярніші університети в Україні? Рейтинг uniRank University Ranking намагається відповісти на це питання, опублікувавши рейтинг українських університетів у оновленій редакції 2018 року. До нього увійшли 171 визнаних українських ЗВО, які відповідають критеріям відбору uniRank.

ТДАТУ переймає європейський досвід впровадження системи НАССР

Колектив кафедри харчових технологій ТДАТУ систематично підвищує і вдосконалює свій кваліфікаційний рівень, забезпечуючи високий рівень підготовки фахівців. Викладачі кафедри проходять стажування, семінари, тренінги не лише в Україні, а й за кордоном. Черговим заходом подібного напрямку став навчально-практичний тренінг із сертифікації за системою НАССР, організований Міжнародним Торгівельним Центром спільно з Асоціацією «Ягідництво України».

IMG-8549
Маркетологи ТДАТУ освоюють особливості виробництва та реалізації запчастин для АПК

Реалізуючи основні завдання навчальної практики, студенти І та ІІ курсів кафедри «Маркетинг» ТДАТУ, під керівництвом викладачів Арестенко Т.В., Колокольчикова І.В. та Ярчук А.В. відвідали виробничо-торгівельну компанію “Руслан-Комплект”, яка виготовляє та реалізує великий асортимент запчастин та світлотехніки для сільгоспмашин та спецтехніки.

Anhalt-University-of-Applied-Sciences
Кращі студенти ТДАТУ зможуть безкоштовно навчатися у Німеччині

Вже другий рік поспіль студенти ТДАТУ мають можливість отримати разом із дипломом нашого університету диплом Університету Прикладних Наук Анхальт (Hochschule Anhalt, Anhalt University of Applied Sciences), що розташований у Німеччині.