Питання забезпечення якості вищої освіти вирішуємо разом

Перехід суспільства до інноваційного сценарію свого розвитку об’єктивно пов’язаний з необхідністю інноваційного реформування вищої школи, що передбачає формування інноваційного клімату у ЗВО, комплексну реалізацію інноваційних освітніх програм та інноваційних методів навчання, створення інноваційної інформаційно-освітньої сфери, а також підвищення якості вищої освіти.

Відеоконференція на кафедрі іноземних мов. Студенти обговорили переваги інтернету з японськими школярами

Чергова онлайн-зустріч з іноземними співрозмовниками відбулася на кафедрі іноземних мов ТДАТУ імені Дмитра Моторного 9 грудня. Цього разу до студентів університету, які мали можливість поспілкуватися з японськими старшокласниками та їхнім викладачем англійської мови, також приєднався студент Мелітопольського коледжу ТДАТУ.

До 10-річчя Програми малих грантів Глобального екологічного фонду ПРООН-ГЕФ в Україні

10 грудня голова профкому ТДАТУ доцент кафедри ХТГРС Микола Андрущенко та заступник начальника науково-дослідного відділу Приазовського НПП, викладач кафедри ГЕЗ Олександр Антоновський взяли участь у виставці кращих практик та презентації книги «10 років надихаємо на зміни» за Програмою розвитку ООН (ПРООН-ГЕФ) в м. Києві.

Індивідуальна освітня траєкторія навчання на факультеті АТЕ

В умовах прагнення ТДАТУ до активного впровадження компетентнісного підходу в навчальний процес, ланка освіти кожного структурного підрозділу зазнає кардинальних змін. Компетентність наразі стає новим мірилом освіченості, коли перше місце надається не процесу навчання та обсягу вивченого матеріалу, а кінцевому результату, втіленому в здатності діяти у різних умовах і обставинах.

Antioksidanti_chto_eto_takoe_preparati_v_aptekah-_spisok_oksidantov-_vitamini_i_sredstva-_v_produktah_i_med
Наукова школа д. с.-г. н., професорки В. В. Калитки

З метою розкриття наукового потенціалу  університету, бібліотека презентує історико-бібліографічний нарис «Ефективне використання антиоксидантів у виробництві та зберіганні сільськогосподарської продукції: наукова школа д. с.-г. н., професорки В. В. Калитки». Це п’ятий випуск проекту «Наукові напрями ТДАТУ».

Тематичний семінар для учнів міста “Економіка в соціальному середовищі”

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного постійно шукає нові форми спілкування із учнями шкіл м. Мелітополь, з якими співпрацює.