Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

Громадське обговорення про присвоєння ТДАТУ імені Дмитра Моторного

27 серпня 2018 року ректор ТДАТУ д.т.н., професор Кюрчев В.М. на засіданні ректорату вніс пропозицію про присвоєння Університету імені Дмитра Моторного, двічі Героя Соціалістичної праці, Героя України, випускника нашого навчального закладу.

Program 2018_eng - 2018_10_23-24 ++ 1
Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні шляхи розвитку сільськогосподарського виробництва: тенденції та інновації»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні шляхи розвитку сільськогосподарського виробництва: тенденції та інновації», яка відбуватиметься 23-24 жовтня 2018 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

На кураторській годині АТЕ представлена робоча професія «Бджільництво»

17 жовтня 2018 року на факультеті АТЕ було проведено кураторську на цікаву та актуальну тему. Андрущенко  Микола  Васильович  розповів  студентам про перспективи  і переваги  розвитку бджільництва, а пасічники-практики – найголовніше про бджіл та про продукцію бджільництва.

заставка.75-річчя визволення
На мелітопольських рубежах

До 75-річчя визволення м. Мелітополя від фашистських загарбників, наукова бібліотека провела годину пам’яті «На мелітопольських рубіжах». До заходу була представлена тематична виставка «Рокам ніколи пам’яті не стерти», на якій демонструвались документальні та художні видання, архівні фотоматеріали про буремні 1941-1943 роки.

ТДАТУ на Міжнародному форумі «InCoForum-2018»

Представники факультету економіки та бізнесу взяли участь у ІІІ Міжнародному форумі щодо Інтеграції та Кооперації «InCoForum-2018», який відбувся у м. Запоріжжя.

Кураторська година присвячена українським винахідникам

Завдяки інформації, яку на кураторській годині на енергетичному факультеті для 11ЕЕ групи надала Голодова Світлана Олександрівна, завідуюча відділом обслуговування НБ ТДАТУ, нам вдалося дізнатися багато цікавого про людей, які внесли свій вклад в історію.

000
Студенти ТДАТУ – ПЕРЕМОЖЦІ обласного військово-спортивного конкурсу «ПРИЗОВНИК 2018»

Традиційно в жовтні за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно із Запорізькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України на базі військової частини А1978 відбувся обласний військово-спортивний конкурс для трудової та студентської молоді «Призовник – 2018» (далі Конкурс). Конкурс організовують вже 17 років поспіль.

Місцями козацької слави

Україна – чудова туристична країна з розмаїттям як природних, так і культурних, історичних пам’яток. Студенти ТДАТУ спеціальностей “Туризм” та “Економіка” переконалися в цьому на власному досвіді. В рамках навчальної дисципліни “Основи туристичної діяльності” вони відвідали Національний заповідник Хортиця – National Reserve Khortytsya.