Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

ЗМІ про нас: липень 2017 року

Студентка ТДАТУ – переможниця міжнародного конкурсу! http://www.agroosvita.com/node/9086 03.07.2017 Агроосвіта, ДОН ЗОДА, Новий день

IMG_6114
ТДАТУ відвідав Посол ООН із моніторинговим візитом

Сьогодні, 8 серпня 2017 року, у Таврійському державному агротехнологічному університеті пройшла зустріч із Послом ООН в Україні Нілом Уокером та представниками Програми малих грантів Програми розвитку Організація Об’єднаних Націй / Глобального екологічного фонду (ПРООН/ГЕФ) «Моніторинговий візит до Степового ландшафту».

Шановні вступники!

Оприлюднені рейтингові списки вступників освітніх ступенів магістра та бакалавра (тільки на основі диплома про здобутий освітній рівень). Ознайомитися можна за посиланням:

Прийом до аспірантури та докторантури!

ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ оголошує прийом на конкурсній основі до аспірантури та докторантури на  2017-2018 навчальний рік: до аспірантури для здобуття ступеня доктора філософії за наступними спеціальностями:

DSC_3142
Представники машинобудівного заводу «Ельворті» з діловим візитом відвідали ТДАТУ

21 липня 2017 року до Таврійського державного агротехнологічного університету завітали представники підприємства з виробництва сільськогосподарської техніки кампанії «Ельворті» голова правління – генеральний директор Калапа Сергій Георгійович, генеральний конструктор Кваша Юрій Леонідович та фахівець з реклами Ярова Дина Юріївна.

Вітаємо науковців-переможців!

Міністерство освіти і науки України відзначило 9 студентів Таврійського державного агротехнологічного університету та їхніх наукових керівників за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

DSC_0579
Викладачі ТДАТУ пройшли науково-педагогічне стажування в Барселоні!

З 29 червня по 10 липня 2017 року викладачі ТДАТУ: Воронянська О.В. – доцент кафедри обліку і оподаткування; викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування доцент Радченко Н.Г., доцент Когут І.А., доцегт Чкан І.О. та ст. викладач Осипенко С.О. пройшли науково-педагогічне стажування в Іспанії в ESEI International Business School Barcelona «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу, організація […]