Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах

07 грудня 2022 року в режимі онлайн відбулася третя зустріч в рамках курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель», лектором якого є Артем Артюхов. До заходу долучились викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного професор Тетяна Шарова та доцент Сергій Шаров.

Кошти на проведення ЗНО передбачені бюджетом

У Міністерстві фінансів заявляють, що готові фінансово забезпечити проведення традиційного ЗНО в 2023 році. Про це в інтервʼю повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Новини з коледжів. Виховна інтелектуально-пізнавальна бесіда «Історія, сучасність та майбутнє землеустрою» у ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”

Війна Росії проти України вмить і докорінно змінила життя української молоді, а дистанційне навчання стало основною опцією доступу до знань. У складних умовах воєнного часу викладачі циклової комісії землевпорядних дисциплін ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” провели виховну інтелектуально-пізнавальну бесіду «Історія, сучасність та майбутнє землеустрою». Адже дуже важливо, щоб студенти не втрачали мотивацію до навчання.

Ректор ТДАТУ вітає зав. кафедри фізичного виховання і спорту Валерія Газаєва з присвоєнням почесних спортивних звань

Днями Валерію Газаєву, завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, присвоєно почесні звання: Заслужений майстер спорту України та Заслужений тренер України з богатирського багатоборства.

“Заслужений дубль” завідувача кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Валерія Газаєва

6 грудня 2022 року, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту нашого університету в м. Київ з рук міністра молоді та спорту України і президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта отримав відразу два почесних спортивних звання – “Заслужений тренер України з богатирського багатоборства” та “Заслужений майстер спорту України з богатирського багатоборства”.

Долучайтесь до Тижня цифрової освіти

В Україні з 5 до 11 грудня триває Тиждень цифрової освіти. Долучаємось до Тижня цифрової освіти від Міністерство цифрової трансформації України, проєкт Дія.Цифрова освіта.

Відтепер єдиним джерелом переліку тимчасово окупованих територій та районів бойових дій є наказ Мінреінтеграціі

На засіданні Уряду прийнято постанову, якою визначено механізм формування єдиного для всіх переліку територій, де ведуться (велися) бойові дії або які тимчасово окуповані російською федерацією.

“Поговоримо про волонтерство” – онлайн-зустріч здобувачів ТДАТУ до Міжнародного дня Волонтера

5 грудня, до Міжнародного дня Волонтера, команда студентського профбюро та студентської ради Таврийського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного огранізувала та провела зі здобувачами онлайн-зустріч “Поговоримо про волонтерство”.

Участь здобувачів факультету економіки та бізнесу у заході «Поговоримо про волонтерство»

За підтримки Студентського Профбюро та Студентської Ради ТДАТУ відбувся захід присвячений Міжнародному дню волонтера. Присутніми на ньому були і студенти факультету економіки та бізнесу.