Кураторська година з науковою бібліотекою на факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ

Україна вже понад рік перебуває у стані війни. Окупація міста Мелітополь і ТДАТУ, переміщення університету і втрата матеріально-технічної бази – це виклики, які змінили нормальне життя країни в цілому і ТДАТУ зокрема.

Участь кафедри рослинництва та садівництва ТДАТУ у науково-практичній конференції Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

27–28 вересня 2023 року на кафедрі біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася “Всеукраїнська науково-практічна конференція з міжнародною участю, присвячена 95 річчю навчально-дослідної агробіостанції”.

На кафедрі електроенергетики і електротехнологій ТДАТУ відбувся захист навчально-технологічної практики

Днями на кафедрі електроенергетики і електротехнологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  відбулася звітна конференція.

Запрошуємо до участі у акції “Смілива гривня 2023”: відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції “Смілива гривня”. Протягом наступних трьох місяців – до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України. 

На факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ відбулось засідання конкурсної комісії з переведення здобувачів на вакантні бюджетні місця

Днями відбулось засідання конкурсної комісії з переведення на вакантні бюджетні місця здобувачів вищої освіти факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у 11 ГРС та 31 ХТ групах.

Проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво»: допомога тим, хто її потребує

27 вересня студентам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, в рамках кураторської години, було презентовано новітній проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво», який реалізує компанія Booster Development за сприяння Програми USAID «Економічна підтримка України.