Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

Громадське обговорення про присвоєння ТДАТУ імені Дмитра Моторного

27 серпня 2018 року ректор ТДАТУ д.т.н., професор Кюрчев В.М. на засіданні ректорату вніс пропозицію про присвоєння Університету імені Дмитра Моторного, двічі Героя Соціалістичної праці, Героя України, випускника нашого навчального закладу.

IMG-428eae76a7035c5221e743bf6930943c-V - копия
ТДАТУ на молодіжному форумі “Вплив молоді на політичні процеси”

З 30 листопада по 2 грудня 2018 року у м. Запоріжжі відбувся молодіжний форум “Вплив молоді на політичні процеси”. Захід спрямований на молодь та громадських активістів від 18-35 років, які представляють Донецьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Луганську та Харківську області.

Участь ТДАТУ в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

8 грудня 2018 року студенти Таврійського державного агротехнологічного університету факультету економіки та бізнесу –  Щебликіна В. М. та Ликова А.В. взяли участь в обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захист кандидатських дисертацій Мартинової Л.В. та Кочеткова Ю.О.

7 грудня 2018 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 18.819.03 щодо захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

1542449617_752212_1
Профорієнтаційна робота ТДАТУ. Бесіда з батьками про вибір професії дітей

Для учнів випускних класів вже зовсім скоро минуть шкільні роки, і дітям потрібно буде визначитися — «ким бути». Перед кожною родиною сьогодні постає хвилююче питання — яку професію обрати дитині після закінчення школи? Усі батьки прагнуть забезпечити гарне майбутнє своїм дітям.

630_360_1516388449-8679
Участь ТДАТУ у воркшопі “Цифрова освітня трансформація. Що нового?”

У межах «Освітніх днів Майкрософт в Україні» 6 грудня 2018 року у місті Києві відбувся воркшоп “Цифрова освітня трансформація. Що нового?”, на який були запрошені проректори Закладів вищої освіти України, які відповідають за IT – напрямки, міжнародні зв’язки та інноваційні технології.

Зустріч учасників дискусійного кіноклубу у ТДАТУ

На кафедрі іноземних мов ТДАТУ відбулася чергова зустріч учасників дискусійного кіноклубу. Запропонований для обговорення короткометражний фільм «Рожевий бік чорного» (‘THE BLACK SIDE OF PINK’) присвячено одній з гострих проблем сучасного суспільства – булінгу.

Емблема_МОУ
Участь ТДАТУ у благодійній акції «Допоможемо Українській армії»

Благодійні заходи університету – одна зі складових освітньо-виховного процесу. Таврійський державний агротехнологічний університет не залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. Враховуючи процеси у державі і їх вплив на кожну сферу діяльності, постає необхідність певних  актуальних заходів.