Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

DSC_1536
ВИБІР АБІТУРІЄНТІВ 2018-ТДАТУ! АБО «ЯК ОБРАТИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ?». ФАКУЛЬТЕТ АТЕ ТДАТУ!

Попереду в наших абітурієнтів останній дзвінок, екзамени, випускний…Вже в травні  в руках у початківця буде  довгоочікуваний  атестат про повну середню освіту та плани на  доросле життя . Здавалося б труднощі вже позаду, але це далеко не так. Одним з найбільш цікавих питань кожного випускника вже сьогодні є правильний вибір майбутньої професії та навчального закладу.

DSC_1377
КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ФАКУЛЬТЕТІ АТЕ АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

Основними завданнями внутрішньої академічної мобільності студентів ТДАТУ є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, обмін досвідом та встановлення внутрішніх інтеграційних зв’язків.

DSC_1250
Як економісти ювілей святкували!

15 лютого 2018 року Таврійський державний агротехнологічний університет святкував День народження факультету, співробітники та студенти якого своєю сумлінною працею та навчанням постійно примножують славу рідного університету як в Україні, так і поза її межами, виявляючи високий рівень кваліфікації та професіоналізму. Факультету економіки та бізнесу – 25!

Конф3
Майбутні економісти отримали першу перемогу в обласному конкурсі наукових робіт!

Департамент освіти і науки Запорізької ОДА кожного року проводить проміжний ІІ-й обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук. Це конкурс для розумних і талановитих, для тих, хто вміє ставити цілі і досягати їх, для відповідальних, старанних і наполегливих манівців вищого рівня навчання.

banner TSATU
СТУДЕНТИ ТДАТУ ДЕКЛАМУЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ 21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Це – матері мова. Я звуки твої Люблю, наче очі дитини…  О мова вкраїнська!… Хто любить її, Той любить мою Україну. Володимир Сосюра Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

IMG_6886
Кураторська година для студентів факультету ІКТ, присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

21 лютого 2018 року к.і.н., старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук Михайловим В.В. було проведено кураторську годину для студентів факультету ІКТ, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Присутні були ознайомлені з історією Майдану, причинами, які привели українців, а саме молодь (студентів) на Майдан.

DSC-0894123
Виховна година на енергетичному факультеті

14 лютого 2018 року на кураторській годині старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук Н. В. Щербаковою була зроблена доповідь з теми: “Спілка Дев’яти Невідомих” для студентів 22 сЕЕ та 41 ЕЕ. Якщо існують таємні знання, то, повинні бути і ті, хто всю цю величезну масу  ділить на знання звичайні і таємні

До 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

На виконання Указу Президента України  №17/2016 від 22.01.2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років», доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук Мельником О.О., було проведено кураторську годину для студентів 1 курсу механіко-технологічного факультету. Студенти отримали інформацію щодо витоків, змісту та значення Української революції 1917-1921 років.

УРОЧИСТІ ЗБОРИ, ПРИСВЯЧЕНІ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук організували студентів ТДАТУ для участі в урочистих зборах у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї, які були присвячені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

global_education_reading_1600_clr-380x333
ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ!

18 лютого 2018 року в Запорізькому національному університеті відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  у 2017/2018 н.р.