Світла пам’ять! Пішов з життя науковець ТДАТУ Анатолій Землянський

Освітянсько-наукова спільнота Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного сумує з приводу передчасної смерті доцента кафедри комп’ютерних наук, методиста Навчально-наукового центру Землянського Анатолія Миколайовича, який після тяжкої хвороби покинув нас 19 липня 2024 року.

Обговорення розвитку студентського самоврядування на українсько-американському круглому столі

Молодь ТДАТУ – активна, відкрита і завжди охоче включаються в громадське життя регіону і країни, долучаються до різних волонтерських ініціатив. Євген Петрущенко, голова студради ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» саме з такої когорти активних студентських лідерів.

Вступ 2024. Розпочалась подача електронних заяв вступників до закладів вищої освіти на основі ПЗСО (повної загальної середньої освіти).

19 липня розпочинається подача електронних заяв вступників до закладів вищої освіти на основі ПЗСО (повної загальної середньої освіти).

МОН запроваджує додаткову фінансову підтримку для вступників

Відтепер шансів вступити на освітню програму в омріяному закладі стало більше: студенти, які претендують на навчання саме на контракті, матимуть змогу отримати державний грант, який покриє від 15 тис. грн і більше від вартості їхнього навчання. Таке рішення ухвалено сьогодні урядом.