Обирай спеціальність своєї мрії у ТДАТУ. Освітня програма «Комп’ютерні науки»

Спеціальність «Комп’ютерні науки» – одна з найбільш популярних серед ІТ-спеціальностей. Якщо цікавишся інформаційними технологіями та програмуванням, хочеш дізнатись, як розвиваються новітні технології та створюються власні –  ця спеціальність саме для тебе.

Вони – майбутнє держави. Відбувся захист атестаційного кваліфікаційного екзамену у першого випуску спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ТДАТУ

Днями, у Таврійському державному агрртехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проходили захисти атестаційних кваліфікаційних екзаменів.

Пост 27 червня Інстаграм
Як випускнику отримати свій диплом?🤔🎓

1. Випускникам денної та заочної форм навчання, які успішно пройшли атестацію, для отримання диплома необхідно звернутися до деканів факультетів або до ректорату за телефонами:

Обирай спеціальність своєї мрії у ТДАТУ. Освітна програма “Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв”

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує майбутнім студентам освітню програму (ОП ) “Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв”