Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

ТРИ ЧЕМПІОНИ СВІТУ ТДАТУ!!!

З 13 по 15 жовтня 2017 року проходив ювілейний 25-й Чемпіонат Світу з гирьового спорту в грецькому місті Лутраки. Він зібрав більше 200 учасників – юніорів, юніорів, чоловіків, жінок, ветеранів зі всього світу.

SAM_2845
Важливий життєвий проект

Вступ до вищого навчального закладу є важливим життєвим проектом для кожного абітурієнта. Під цим гаслом, протягом останнього місяця, викладачі кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ провели велику роботу з профорієнтації серед старшокласників та випускників шкіл міста та району.

Бізнес-інкубатор ТДАТУ

Цього навчального року за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» за участю UHBDP у Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочав роботу «Бізнес-інкубатор ТДАТУ».

Зустріч із Self-Invest

18 жовтня у стінах ТДАТУ відбулась зустріч директора з розвитку компанії Self-InvestАртема Руденко із студентами університету. Компанія ознайомила із можливостями проходження  виробничої практики у Німеччині, на яку можуть претендентувати студенти денної форми навчання.

20171018_102512
Участь ТДАТУ у профорієнтаційній акції «Абітурієнт 2018».

Таврійський державний агротехнологічний університет взяв активну участь у профорієнтаційній акції «Абітурієнт 2018». Захід проводився 18 жовтня 2017 року в районному будинку культури с.м.т. Якимівка за сприянням районного центру зайнятості спільно з відділом освіти молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації.

ФОТО2
КОВПАК І ЧЕ ГЕВАРА: ПОЄДНАЄМО СЛАВУ ГЕРОЇВ

18 жовтня в гуртожитку №1 наукова бібліотека провела годину спілкування «Поєднаємо славу героїв» присвячену героям партизанського руху  – Сидору Ковпаку та Ернесто Че Геварі. До заходу був підготовлений перегляд літератури, на якому були представлені публікації та книги, присвячені героям-партизанам.

1476183371_u_9kutf_i0g
Фестиваль естрадного мистецтва “Зорепад- 2017”

Шістнадцятого  жовтня  у  Палаці  культури  залізничників пройшов  двадцять    шостий   щорічний    зональний відбірковий  тур,   обласного  молодіжного   фестивалю естрадного мистецтва “Зорепад- 2017”.