студенти
Проект «OPENING THE BORDERS». Японські старшокласники привітали студентів ТДАТУ зі святами (фото, відео)

На кафедрі «Іноземні мови» січень 2020 року видався багатим на цікаві події. По-перше, в рамках проекту «OPENING THE BORDERS», що передбачає культурний обмін між країнами, з далекої Японії на адресу викладачів і студентів «живою» поштою надійшли різдвяні привітання. Це не лише додало святкового настрою, а й здивувало!

Практична підготовка майбутніх аграріїв у філії кафедри МСТТ

З метою практичного ознайомлення студентів з новинками сучасної техніки для сільськогосподарської галузі, 21-22 січня відбулись заняття для студентів МТФ ІІІ курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» з дисципліни «Підготовка трактористів-машиністів».

Участь ТДАТУ у “Ланцюгу Єднання” з нагоди Дня соборності України

З 2008 року в Україні започаткована традиція «Живий ланцюг Соборності». Це гарна нагода нагадати українцям про визначну дату української державності – 22 січня 1919 року, коли відбулося об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в одну державу. Символічно, цей день є волевиявленням та історичним самоусвідомленням спільності українського народу.

«Головним для мене завжди була робота». 90-літній ювілей Ігоря Сергійовича Сірого

Ветерани університету – жива історія та долі. Це люди, які створювали нові навчальні курси, будували навчальні корпуси і гуртожитки та підготували не одне покоління спеціалістів та науковців.