Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

Тиждень психології у ТДАТУ

До Тижня психології кафедра суспільно – гуманітарних наук провела ряд заходів, які мали на меті не лише виявлення обдарованих студентів у цій галузі, а й підвищення обізнаності студентів університету у психологічній науці.

rysunok1-1-e1551275353317
Ще можна встигнути! «Агрокебети» – новий магістерський проект для студентів ТДАТУ

Вже з вересня 2019 року в Україні стартує  новий проект під назвою «Агрокебети». Десять найінноваційніших компаній, що працюють в агросекторі України, об’єдналися, щоб запустити на базі факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів та природокористування України пілотну магістерську програму з підготовки 50 мультифункціональних менеджерів нового зразка для агробізнесу.

Факультету АТЕ 12 років!

18 квітня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, факультет агротехнологій та екології відсвяткував 12-ти річчя! На урочистому заході були присутні не тільки студенти та викладачі факультету АТЕ, але й поважні гості.

День відкритих дверей у ВСП «Василівський коледж ТДАТУ»

13 квітня у коледжі на Дні відкритих дверей панувала атмосфера гостинності та доброзичливості. Абітурієнти та їх батьки з Василівського, Токмацького, Приазовського, Бердянського, Чернігівського, Михайлівського, Великобілозерського, Мелітопольського районів Запорізької області; міст Бердянськ, Мелітополь, Запоріжжя, Донецької, Дніпропетровської та Херсонської областей були сьогодні нашими гостями.

«Бізнес-інкубатор ТДАТУ»: можливості розвитку підприємництва у Мелітополі

Як створити у Мелітополі сприятливі умови для започаткування бізнесу? Адже саме підприємці і є основними наповнювачами міської казни. Задля вирішення цієї проблеми, у 2017 році за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» та  за участі українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) у Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочав роботу «Бізнес-інкубатор ТДАТУ».

Про нас пишуть: тижневик ділової інформації «АГРОПРОФІ» про розробки науковців ТДАТУ

Фахівцями Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного розроблено перший в Україні мініелектротрактор. За словами одного з розробників, д.т.н, професора Надикти В.Т., мінітрактор можна віднести до тягового класу 0,2. Агропрофі

IMG_0222
Вітаємо студентів ТДАТУ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

В стінах Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ», секції «Технологія виробництва продукції тваринництва» та «Технологія переробки продукції тваринництва».

Олімпіада на кафедри ТСС в АПК: «Сучасне тваринництво – таке цікаве і захоплююче»

Тваринництво як сільськогосподарська галузь за організаційно-економічною структурою та технологічними особливостями наближається до промислового виробництва – цілорічні виробничі процеси, чітка ритмічність роботи, визначений заздалегідь розпорядок дня на тваринницькому підприємстві, постійний штат обслуговуючого персоналу, стаціонарне обладнання, до того ж переважно електрифіковане. Все це свідчить про великі потенційні можливості галузі.

Вітаємо учасників XV Міжнародного форуму «Молодь і сільськогосподарська техніка у XXI сторіччі»!

На початку квітня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проводився XV Міжнародний форум «Молодь і сільськогосподарська техніка у XXI сторіччі».