Привітання ректора до 100-річчя ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ»

Щиро вітаю педагогічний та студентський колектив, ветеранів педагогічної праці та колишніх випускників ВСП «Ногайський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного», 100 – річчя з дня заснування якого відзначатиметься 23 січня 2021 року.

Як студентам з Херсонщини до Таврійського ДАТУ вчасно дістатися

25 січня у здобувачів вищої освіти розпочнеться зимовий семестр. У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного студенти будуть навчатися за змішаною формою: з ранку відвідувати заняття у лабораторіях, після обіду засвоювати лекційний матеріал дистанційно.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2020/2021 н.р.

Згідно наказів МОН України №605 від 18.04.2017 та №1457 від 24.11.2020 ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 н.р. буде проводитися у базових вищих навчальних закладах в лютому-квітні 2021 року. Базові вищі навчальні заклади затверджені наказом МОН України №1457 від 24.11.2020.

Уряд ухвалив законопроєкт щодо стимулуювання діяльності вчених у ЗВО та наукових установах – Сергій Шкарлет

З метою створення сприятливих умов і підвищення спроможності для впровадження розробок закладами вищої освіти та науковими установами, збільшення потенціалу інноваційно активних підприємств, виробництва конкурентоздатної інноваційної та високотехнологічної продукції Міністерство освіти і науки України розробило проєкт

Нові надходження періодики до бібліотеки. Випуск №6

До читального залу наукової бібліотеки протягом січня продовжують надходити часописи різнопланової тематики: спеціалізовані, науково-виробничі видання, практичні посібники для аграріїв, журнал для власників готельного та ресторанного бізнесу: «Землевпорядний вісник», «Агроном», «Пропозиція», «Біоенергетика», «Академія гостинності», тощо.