Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

IMG_20180403_141604
Перемога на другому етапі Всеукраїнського конкурсу учнів – членів МАН в секції «Агрономія»

Мала академія наук України – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

Перемога майбутніх економістів на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнів-членів МАН

Кожного року Департамент освіти і науки Запорізької ОДА проводить проміжний ІІ-й обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук. Це конкурс для розумних і талановитих, для тих, хто вміє ставити цілі і досягати їх, для відповідальних, старанних і наполегливих манівців вищого рівня навчання.

shahrayi4
Увага, виявлені шахраї з України!

Шановні автори, хочемо вас попередити, що в Україні виявлені шахраї, які під ім’ям нашого видавництва «Premier Publishing» приймають публікації нібито в наші збірки конференцій (вказують назви, вихідні дані, ISBN наших видань). Плату за ці публікації, приймають у гривні на свою банківську карту.

День материнської мови

У 1999-му році, за даними проекту Dilova Mova.com, на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, було прийнято рішення заснувати Міжнародний день рідної мови.

DSC_0004
Небесна сотня: герої не вмирають

20 лютого 2019 року к.і.н., старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук Михайловим В.В. було проведено кураторську годину для студентів факультету АТЕ, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні.

628851
Україна починається з мови. Мова —це душа народу

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського існування, це те, що живе в наших серцях, – наша сутність, первозміст нашого буття. Саме мова формує і визначає свідомість, творить людину, культуру, історію.

1КНЛ
Світла пам’ять Крижачківському Миколі Людвіговичу

21 лютого – 13 років світлої пам’яті нашого колеги, ректора ТДАТА в період з 1987 по 2006 роки Крижачківського Миколи Людвіговича. Хай світла пам’ять про цю людину назавжди залишиться в серцях колег та студентів. Ми живемо, працюємо і пам’ятаємо…

5
ТДАТУ на нараді-семінарі щодо обговорення проекту закону України ” Про фахову передвищу освіту”

19 лютого 2019 року на базі Запорізького авіаційного коледжу відбулася регіональна нарада-семінар, під час якої обговорювали проект закону України «Про фахову передвищу освіту».