вступникам1
Шановний вступнику, обирай своє майбутнє разом із ТДАТУ

20 спеціальностей різних напрямків пропонує вступникам лідер вищої аграрної освіти України – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. До тих спеціальностей, яким багато років навчають у ТДАТУ, нещодавно додалися й нові: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Прикладна механіка» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн».

Епідеміологічні вимоги до проведення ЗНО

Міністерством охорони здоров’я затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину.

Навчальний посібник «Методологічні засади проектування гідроприводу мехатронних систем сільськогосподарської техніки» від науковців ТДАТУ

В основі підготовки навчальних видань має бути закладений діяльнісний принцип: доцільно відбирати наукову і професійно спрямовану інформацію, систематизувати, структурувати її, враховуючи потреби конкретного виду і форми діяльності майбутнього фахівця.

eca19c98f9699426fe80cfe1d63f8085f5d0e3be
Твій вибір – ТДАТУ. Спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (відео)

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує абітурієнтам здобути вищу освіту за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Виконання будь-якого технологічного процесу неможливо без різних видів енергії.

Безымянный222
Підсумки олімпіади ТДАТУ з дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві»

Сучасні тенденції розвитку тваринництва спричинили потребу впровадження системи раціональних принципів виробництва продукції тваринництва, появу його нових функціональних особливостей, які полягають в тім, що комплекти машин та обладнання формують відповідно до технологій утримання тварин, виробництва й зберігання кормів, включаючи засоби механізації транспортних і допоміжних робіт, а також засоби автоматизованого контролю та керування технологічними процесами.

Затверджено графік ЗНО-2020

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

depositphotos_61386993-stock-photo-number-10000
Репозитарій ТДАТУ, є перші 10 тисяч електронних документів!

Незважаючи на виклики, які нам приносить сьогодення, наукова бібліотека продовжує свою роботу з наповнення та популяризації освітньої і наукової діяльності ТДАТУ. До Інституційного репозитарію університету її фахівцями завантажено перші 10 тисяч електронних документів.

Безымянный
Новий підручник «Енерго- та ресурсозбереження в тваринництві» від науковців ТДАТУ

Найбільш ефективним інструментом боротьби з наслідками зміни клімату, на думку вчених, є передові енергозберігаючі технології. За допомогою цих технологій та інноваційних рішень можна підвищити енергоефективність, сприяти раціональному використанню ресурсів та скорочення викидів парникових газів. Енергозбереження також дозволяє поєднувати переваги від впровадження інтелектуальних рішень для захисту навколишнього середовища з економічною вигодою.