Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

peduniversitet_05_2017_04
Педагогічний університет у Новокаховському коледжі

15 червня 2017 р. на базі навчально-практичного центру ВСП “Новокаховський коледж ТДАТУ” відбулося заняття педагогічного університету на тему «Сучасні інтерактивні методики як засіб активізації пізнавальної діяльності студентів» для викладачів коледжу.

ped_furshet_2017_01
Педагогічний фуршет у Новокаховському коледжі ТДАТУ “Навчання & виховання: переосмислення проблем, викликів та перспектив”

Започаткований у 2015 році новий формат проведення семінарів кураторів академічних груп «Педагогічний фуршет» вже став традиційним у ВСП “Новокаховський коледж ТДАТУ”.

DSC_2302_новый размер
У ТДАТУ пройшла лекція-семінар зі страхування життя та пенсій

У рамках проведення культурно-просвітницької та виховної роботи 7 червня 2017 року на кафедрі “Фінанси, банківська справа та страхування” було проведено лекцію-семінар зі страхування життя та пенсій. У гості завітали директор страхової компанії ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг» Зубова Тетяна Миколаївна та фінансовий консультант Коломоєць Олена В’ячеславівна.

2
Наші студенти на Всеукраїнському з’їзді представників органів студентського самоврядування

Галузь освіти формує майбутні покоління незалежної України, активно впливає на соціально-економічний розвиток українського суспільства, збагачує інтелектуальний потенціал держави.

3
Успішна участь кафедри «Технічна механіка» у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад

Цього навчального року на адресу Таврійського державного агротехнологічного університету надійшли запрошення до участі студентів у  ІІ турі  Всеукраїнських олімпіад з дисциплін, що викладаються на кафедрі технічної механіки:

IMG_20170615_100952
Участь представників ТДАТУ у семінарі-нараді з питань підготовки до збирання ранніх зернових культур

Кафедра рослинництва Таврійського державного агротехнологічного університету вже багато років співпрацює з відділом агропромислового розвитку Мелітопольської райдержадміністрації та сільгоспвиробниками Мелітопольського району.

Підсумки науково-практичної конференції ТДАТУ

У Таврійському державному агротехнологічному університеті протягом з 4 квітня по 26 травня 2017 року відбувалася науково-практична конференція професорсько-викладацького складу та аспірантів за підсумками досліджень 2016 року.

2017.06.07_Naglyadova_rada_14-c8ca8f26de
Співпраця з UHBDP: будуємо майбутнє разом

7 червня 2017 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбулося засідання Наглядової ради Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.