Вітання ректора ТДАТУ Сергія Кюрчева з Днем Соборності

Шановні студенти, викладачі та співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного! Цей день – 22 січня 1919 року – навічно залишився в історії України, як велике національне свято – День Соборності.

Вступнику, Таврійський ДАТУ чекає саме на тебе!

20 перспективних спеціальностей, міжнародні практики, подвійний диплом, гарантоване працевлаштування, цікаве студентське життя, військову підготовку – все це пропонує абітурієнтам лідер сучасної європейської освіти – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Увага! З 24 січня у ТДАТУ розпочинається другий навчальний семестр

У понеділок, 24 січня, для здобувачів вищої освіти розпочнеться другий семестр. У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного студенти будуть навчатися за очною формою навчання.

Які місця сайти кафедр Університету у вебометричному рейтингу посідають

Фахівці Центру інформаційних технологій і систем представили підсумки моніторингу сайтів кафедр Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за 4 квартал 2021 року. При складанні рейтингу враховувалися вебометричні параметри, що наближені до показників міжнародного рейтингу Webometrics.

Вступники 2022! Участь у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ – Ваш шанс вступити на місце за державним замовленням

Якщо ти плануєш здобути сучасну європейську освіту, вступити на бюджетне місце, мрієш навчатися у найкращих, а саме у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, – тоді долучайся до Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

На базі ТДАТУ відбувся семінар «Нові підходи в теорії тягової динаміки і експлуатації колісних тракторів»

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного в цьому році було започатковано проведення всеукраїнських наукових семінарів в рамках наукової тематики Науково-дослідного інституту механізації землеробства півдня України.