Cxodf08qap8
ТДАТУ завжди радіє своїм випускникам!

До 85-річного ювілею із Дня заснування Таврійського державного агротехнологічного університету створено Громадську організацію «Асоціація випускників ТДАТУ». Запрошуємо усіх небайдужих випускників ТДАТУ (МІМСГ, ТДАТА) взяти участь у роботі організації!

hvaUl3UXJu4
Шановні студенти!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року стипендія на II семестр 2016-2017 навчального року буде призначатися відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами I семестру 2016-2017 навчального року з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній […]

7B68AEB2-EA93-4719-8A3E-B8009F7EBDF2-min
Екскурсія до Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області

З метою підвищення рівня правової культури та популяризації правових знань під егідою правового дискусійного клубу студентської молоді «Феміда» 18.04.18 року викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук Горбовою Н.А. та Нестеренко О.М. була організована екскурсія студентів групи 11 ХТ факультету агротехнологій та екології до Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області.

Олімпіада на кафедрі ТСТТ

Галузь тваринництва забезпечує населення країни такими важливими продуктами харчування як молоко, м’ясо, яйця, постачає промисловість деякими видами сировини. Оскільки вказані потреби зростають, то необхідно здійснювати й постійний розвиток галузі тваринництва.

001
Студенти факультетів АТЕ та ЕСВ ТДАТУ – активні учасники Всеукраїнської акції «Україна наш дім. Збережемо його!»

Щороку навесні за участі ЗВО України проходять заходи з метою упорядкування, благоустрою та озеленення територій міст, селищ та сіл, а також з метою екологічного виховання молоді.

IMG-61729351ba0e1ec36a41828b34eb99ca-V
Кіноклуб – «English Motion Picture Club»

У рамках декади іноземних мов 12 квітня 2018 р. було проведено планове засідання кіноклубу – ‘English Motion Picture Club’.

000
СТУДЕНТИ ТДАТУ ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПАТРІОТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ «СПАДЩИНА – 2018»!

На обласному турі конкурсу патріотичної творчості «Спадщина», який пройшов у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара, визначили переможців у семи номінаціях.

0
ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА ТДАТУ

З метою виявлення та розвитку обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії та подальшого вступу до університету з 16 квітня 2018 року розпочався ІІ тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ на основі повної загальної середньої освіти.