unnamed
Університетська родина вітає з ювілеєм  доктора наук, професора кафедри МВЗ  Євгена Володимировича Михайлова

   9 серпня свій 70-літній ювілей відзначає Євген Володимирович Михайлов. Євген Володимирович народився 9 серпня 1950 року в м. Джанкой Кримської області. У 1967 році закінчив середню школу. У 1971 році став слухачем підготовчого відділення, а з 1972 став студентом Мелітопольського інституту механізації сільського господарства.

vstup-2020
Зверніть увагу! Спеціальні умови участі у конкурсному відборі деяких категорій вступників для здобуття вищої освіти у ТДАТУ

Під час вступної кампанії-2020, до приймальної комісії ТДАТУ звертаються за роз’ясненням чимало вступників, зокрема ті, хто належать до пільгових категорій, які вступають на бакалаврат через вступні іспити.

маг
Розпочався прийом заяв для вступу в магістратуру

5 серпня, розпочався прийом заяв для вступу в магістратуру. Прийом заяв буде відбуватися до 21 серпня.  На спеціальності 201 Агрономія і 208 Агроінженерія заяви можна подавати у паперовій формі, усі інші у електронній формі.

заставка
ТДАТУ нагороджений ГРАН-ПРІ “Лідер наукової та науково-технічної діяльності» на XI Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2020”!

4-5 серпня у місті Київ відбулася XI Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2020”! Традиційно на виставці презентував свої здобутки ТДАТУ.

вступникам1
Шановний вступнику, обирай своє майбутнє разом із ТДАТУ

20 спеціальностей різних напрямків пропонує вступникам лідер вищої аграрної освіти України – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. До тих спеціальностей, яким багато років навчають у ТДАТУ, нещодавно додалися й нові: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Прикладна механіка» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн».

держюзамовл
ВСТУП 2020: кількість бюджетних місць збільшено

Державне замовлення на підготовку бакалаврів у вишах, що належать до сфери управління МОН, цьогоріч збільшено майже на 6%, зокрема на такі галузі технічного та освітнього профілю, як:

МОН
МОН розпочало атестацію наукової діяльності вишів

Міністерство освіти і науки оголосило про початок державної атестації наукових напрямів університетів, підпорядкованих відомству. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти Сергієм Шкарлетом. За результатами атестації буде оцінена ефективність наукової діяльності у вишах за останні 5 років.

еколог
МІНДОВКІЛЛЯ пропонує студентам–екологам стажування та проходження практик

  29 липня 2020 р. під головуванням начальника департаменту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (МІНДОВКІЛЛЯ) Марини Тищенко, в режимі онлайн-конференції, проведено робочу нараду для керівників вищих навчальних закладів України, завідуючих профільних кафедр з екології, щодо професійної орієнтації молодих спеціалістів на державну службу у сфері природоохоронної діяльності.

vynakhid-roku-062020
Диплом конкурсу “Винахід Року 2020”

Науково-педагогічні працівники кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика активно поєднують викладацьку роботу із науковою діяльністю. Завдяки плідній співпраці викладачів кафедри та студентів спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” за освітньо-професійною програмою “Обладнання переробних і харчових виробництв”, вже стала традиційною участь у конкурсі “Винахід року”. Не став виключенням і 2019-2020 навчальний рік.